Informace o pracovním místě

Místo práce
Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Druh pracovního poměru
plný úvazek
MemBrain s.r.o.

MemBrain s.r.o. je součástí firem skupiny MEGA.
MEGA a.s. je přední světový dodavatel v oblasti elektromembránových technologií. Zákazníkům po celém světě z odvětví čištění průmyslových odpadních vod, potravinářství, automotive, farmacie již víc než 25 let dodává kvalitní výrobky a technologie.
MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná průmyslová organizace, jejíž rozvoj je podpořen projektem Membránové inovační centrum (MIC). Projekt MIC umožnil společnosti postavit nový objekt výzkumného centra; vybavit jej jedinečným přístrojovým vybavením; personálně rozšířit tým výzkumných pracovníků o zkušené odborníky, ale také absolventy technických oborů a realizovat rozmanitý výzkumný a inženýrský program. Aktuálně hledáme vhodné kandidáty do svého teamu.

Projektant elektro / Inženýr řídících systémů

Náplň práce:

  • Návrh koncepce elektro-vybavení projektovaných technologických zařízení
  • Specifikace použitých elektro částí
  • Návrh MaR
  • Konfigurace a programování řídicích systémů
  • Tvorba samotného SW a uživatelských rozhraní v návaznosti na HW
  • Implementace specifických funkcí
  • Provádění funkčních testů
  • Zprovozňování technologií na reálných aplikacích
  • Konzultace, návrhy analýz, interpretace výsledků včetně jejich prezentace
  • Reportování průběžných výsledků projektů směrem k nadřízeným
  • Úzká spolupráce s aplikačními odděleními

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechnik, případně SŠ s praxí v oboru alespoň 5 let
  • Odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office, AutoCAD, Eplan - výhodou)
  • Výhodou znalost programování PLC, Siemens Simatic, Schneider
  • Výhodou znalost SCADA/HMI vizualizace Siemens – WinCC
  • Schopnost komunikovat v AJ
  • Schopnost týmové práce
  • Chuť dále na sobě pracovat a nadšení pro práci
  • Zodpovědný přístup k práci a samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním „know-how“
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
  • Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterie Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, služební byty.

Práce je vhodná i pro absolventy.

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem

Termín nástupu: možný ihned příp. dle dohody

Společnost MemBrain s.r.o., působící v oboru elektromembránových procesů, hledá projektanta elektro, který se bude podílet na vývoji nových produktů zaměřených na purifikaci roztoků. Budete součástí oddělení membránových modulů a na vývoji nových výrobků se budete podílet od počátku, přes zavádění do výroby, až po uvedení na trh. Hledáme samostatného a tvůrčího kolegu pro zpracování elektroprojektů, který chce smysluplně realizovat svoje nápady a využít na plno své zkušenosti v praxi.

Informace o společnosti: www.membrain.cz, MemBrain s.r.o. je součástí firem skupiny MEGA. MEGA a.s. je přední světový dodavatel v oblasti elektromembránových technologií. Zákazníkům po celém světě z odvětví čištění průmyslových odpadních vod, potravinářství, automotive, farmacie již víc než 25 let dodává kvalitní výrobky a technologie.

Adresa společnosti
Pod Vinicí 87
47127 Stráž pod Ralskem
Kontakt
Kontaktní osoba: Jana Čeledová
Tel.: + 420 487 888 211
E-mail: poslat životopis

ID: 3237970   Dátum zverejnenia: 9.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.