Technolog / výzkumný pracovník pro vývoj technologií

MemBrain s.r.o.

Místo práce
Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • vývoj, návrh, ověření a podíl na realizaci komplexní technologie upravující vodu nebo jiné organické i anorganické roztoky s využitím elektromembránových i tlakových membránových procesů
  • návrh konceptů technologie včetně návrhových výpočtů
  • laboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologie
  • vypracování studií proveditelnosti a Basic desing
  • podpora obchodních případů (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
spolupráce s dalšími odděleními společnosti, které vyvíjejí membrány a moduly

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (chemické inženýrství nebo technologie, fyzikální chemie)
  • zkušenosti s vedením inovačních nebo technologických projektů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce na základním aplikačním SW
  • schopnost týmové práce, logického a analytického myšlení, schopnost tvořit
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru vývoje či navrhování/projektování technologií výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním „know-how“
  • Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
  • Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a život. jubileím, služební byty

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem Termín nástupu: dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3204628  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.