Pomocná sila do kuchyne

Meliora s. r. o.

Miesto práce
Jurkovičova 27, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.príplatky za soboty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri výrobe pizze. Strúhanie, krájanie surovín, nakladanie pizze. Vhodné aj pre študentky VŠ., ženy na materskej, popri zamestnaní. Jedná sa o dlhodobú brigádu. Pracovná doba od 09:30 do 15:00, 16:00 do 21:30. V piatok a v sobotu do 22:30 hod. Smeny sa nepravidelne striedajú. (ranné, poobedné) Hľadáme pomocnú silu na dni : ŠTVRTOK, PIATOK, SOBOTA. V nedeľu a cez sviatky máme zatvorené.

Príplatky za sobotu,

Práca je vhodná hlavne pre ženy. Ideálne z Nitry-Klokočina. (z dôvodu dochádzania). Prax nie je potrebná, dôležitá je chuť pracovať. Je potrebný zdravotný preukaz, hygienické minimum (dá sa aj dodatočne urobiť) a hygienické návyky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je podmienkou. Stačí mať kladný vzťah k práci v kuchyni

Chuť pracovať, hygienické návyky, dochvíľnosť, flexibilitu.

Výroba a rozvoz pizze a fastfoodu v Nitre.
ID: 4283786  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.