Manažér kvality (strojárska výroba)

Melamo Stainless Modules, s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie vstupnej, procesnej a výstupnej kvality
- Riadenie procesu riešenia reklamácií, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
- Nastavenie a implementácia procesov manažmentu kvality
- Inšpekcia počas a po procesoch výroby (prevažne zváranie)
- Identifikácia kľúčových indikátorov kvality
- Komunikácia so zákazníkmi ohľadom kvality aj v AJ
- Implementácia, dodržiavanie a udržiavanie štandardov ISO9001:2015
- Zodpovednosť za kvalitu celkovo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba

Počet rokov praxe

3

- strojárske vzdelanie alebo skúsenosť výhodou
- skúsenosti na podobnej/rovnakej pozícii v strojárstve (zváranie) výhodou
- certifikát IWE/EWE, IWS, EWT veľkou výhodou
- strategické, technické a analytické myslenie výhodou
- znalosť štandardov kvality

Melamo – Dodávateľ vysokokvalitných zváraných nerezových konštrukcií a súčastí potravinárskych strojov

Melamo je dodávateľ pre high end zvárané nerezové moduly a stroje vyrábané podľa špecifikácií zákazníka. Poskytujeme zváranie a montáž širokej škále priemyslu. Kombináciou veľkej výrobnej kapacity, kontroly procesov, zárukou špičkovej kvality a flexibility ponúkame našim zákazníkom jedinečné riešenia pre všetky potreby našich zákazníkov.
- Hlavné služby: Zváranie TIG/MIG a montáž
- Spoľahlivý dodávateľ high end zváraných zostáv, konštrukcií, strojov a dielcov so silným zameraním na kvalitu.
- Hlavné zameranie na nasledovné segmenty priemyslu: Potravinársky priemysel, pekárenské stroje, spracovanie potravín, hydinárske stroje a zariadenia. Krmivársky priemysel, stroje na vyživovanie zvierat. Obalový priemysel, manipulačné zariadenia. Environmentálny priemysel, spracovanie vody.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3918561  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac