CNC operátor laseru

Melamo Stainless Modules, s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac- práca na živnosť od 8€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a zoradenie stroja – vytváranie a nahrávanie programov na CNC laseri BYSTRONIC BySprint Fiber 3015
- Čítanie výkresovej dokumentácie
- Spúšťanie programov, korekcia programov (NIE vytváranie páliacich plánov!)
- Ručné nástrojárske práce
- Manipulácia s materiálom - nakladanie materiálu, vykladanie vyrezaných výrobkov
- Kontrola a meranie správnosti dielov
- Údržba stroja
- Zodpovednosť za kvalitu vyrobených dielov a za plnenie stanovených noriem

- práca na 1 zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojástvo

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- technická zručnosť
- skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou
- skúsenosť s ovládaním lasera Bystronic veľkou výhodou!

Melamo – Dodávateľ vysokokvalitných zváraných nerezových konštrukcií a súčastí potravinárskych strojov

Melamo je dodávateľ pre high end zvárané nerezové moduly a stroje vyrábané podľa špecifikácií zákazníka. Poskytujeme zváranie a montáž širokej škále priemyslu. Kombináciou veľkej výrobnej kapacity, kontroly procesov, zárukou špičkovej kvality a flexibility ponúkame našim zákazníkom jedinečné riešenia pre všetky potreby našich zákazníkov.
- Hlavné služby: Zváranie TIG/MIG a montáž
- Spoľahlivý dodávateľ high end zváraných zostáv, konštrukcií, strojov a dielcov so silným zameraním na kvalitu.
- Hlavné zameranie na nasledovné segmenty priemyslu: Potravinársky priemysel, pekárenské stroje, spracovanie potravín, hydinárske stroje a zariadenia. Krmivársky priemysel, stroje na vyživovanie zvierat. Obalový priemysel, manipulačné zariadenia. Environmentálny priemysel, spracovanie vody.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3836015  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac