Junior Nákupca

Melamo Stainless Modules, s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie prichádzajúcich dopytov
- rozosielanie a sledovanie dopytov na priame a nepriame materiály do výroby
- príprava podkladov pre cenové ponuky
- nakupovanie nerezového materiálu a polotovarov pre výrobu
- vyhľadávanie nových potencionálnych dodávateľov
- úzka spolupráca s výrobou pri zabezpečovaní včasného a riadneho dodania materiálu
- evidencia skladových zásob

Notebook

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- AKTÍVNA ANGLIČTINA slovom aj písmom je podmienkou
- skúsenosti z čítaním technických výkresov výhodou
- skúsenosti zo strojárskej výroby a jednania s dodávateľmi sú výhodou
- samostatnosť a svedomitosť pri riešení úloh
- aktívne riešenie problémov pri zabezpečovaní materiálu a polovýrobkov do výroby
- nástupný plat je závislý od schopností, skúseností a vedomostí kandidáta

Melamo – Dodávateľ vysokokvalitných zváraných nerezových konštrukcií a súčastí potravinárskych strojov

Melamo je dodávateľ pre high end zvárané nerezové moduly a stroje vyrábané podľa špecifikácií zákazníka. Poskytujeme zváranie a montáž širokej škále priemyslu. Kombináciou veľkej výrobnej kapacity, kontroly procesov, zárukou špičkovej kvality a flexibility ponúkame našim zákazníkom jedinečné riešenia pre všetky potreby našich zákazníkov.
- Hlavné služby: Zváranie TIG/MIG a montáž
- Spoľahlivý dodávateľ high end zváraných zostáv, konštrukcií, strojov a dielcov so silným zameraním na kvalitu.
- Hlavné zameranie na nasledovné segmenty priemyslu: Potravinársky priemysel, pekárenské stroje, spracovanie potravín, hydinárske stroje a zariadenia. Krmivársky priemysel, stroje na vyživovanie zvierat. Obalový priemysel, manipulačné zariadenia. Environmentálny priemysel, spracovanie vody.

Hlavné hodnoty:
- ASME, PED97/23 a AD2000 certifikáty.
- Neustále plánované zlepšovanie kvality, procesov a inovatívne riešenia na racionalizáciu výroby.
- Vzdelávacie a tréningové programy pre zamestnancov.
- 20 zamestnancov, prevádzka situovaná v Kolárove.
- Výroba nadrozmerných strojov
- Orientovaný plne na zákaznícke požiadavky a motivovaný výsledkami.
- Počúvaním našich zákazníkov vieme identifikovať aktuálne a budúce požiadavky.
- Náš skúsený tím Vám pripraví riešenia šité na mieru.
- Orientácia na zákazníka komplexným plnením jeho požiadaviek:
- Melamo Stainless Modules je súčasťou Regout Group.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Priemyselný areál 3421
94603 Kolárovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Kováč
Tel.: 0917 980 744
E-mail: poslať životopis
ID: 3552232   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-1000