Zvárač TIG

Melamo Stainless Modules, s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
9 EUR/hod.živnosť od 9€/hod, podľa kvality zvárania možnosť ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie dielcov iba z antikorovej ocele metódou TIG, násypky, nádoby, rámov, plechových dielcov podľa výkresovej dokumentácie. Hrubka materialov 1,5mm+. Kusová výroba, potravinársky, farmaceutický a spracovateľský priemysel.

Možnosť práce na pracovnú zmluvu alebo živnosť. Otvorených viacero zváračských pozícií!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- schopnosť samostane pracovať
- chuť pracovať (možnosť nadčasov)
- schopnosť čítať strojárske výkresy
- precíznosť
- EN287-1 výhodou ale nie nevyhnutnosťou

Melamo – Dodávateľ vysokokvalitných zváraných nerezových konštrukcií a súčastí potravinárskych strojov

Melamo je dodávateľ pre high end zvárané nerezové moduly a stroje vyrábané podľa špecifikácií zákazníka. Poskytujeme zváranie a montáž širokej škále priemyslu. Kombináciou veľkej výrobnej kapacity, kontroly procesov, zárukou špičkovej kvality a flexibility ponúkame našim zákazníkom jedinečné riešenia pre všetky potreby našich zákazníkov.
- Hlavné služby: Zváranie TIG/MIG a montáž
- Spoľahlivý dodávateľ high end zváraných zostáv, konštrukcií, strojov a dielcov so silným zameraním na kvalitu.
- Hlavné zameranie na nasledovné segmenty priemyslu: Potravinársky priemysel, pekárenské stroje, spracovanie potravín, hydinárske stroje a zariadenia. Krmivársky priemysel, stroje na vyživovanie zvierat. Obalový priemysel, manipulačné zariadenia. Environmentálny priemysel, spracovanie vody.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3229710  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.