Stavebný majster/ Pracovník na stavbe

Mein Bau s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacplat závisí od schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našich kruhov nového kolegu ktorý by riadil pridelené stavby/projekty. Hľadáme vedomého človeka ktorý má záujem o seba rozvoj, hájil by záujmy a prezentoval firmu v dobrom svetle. Riadime sa heslom, kto dáva vyhráva a preto hľadáme lojálneho človeka do tímu ktorý by rástol priamo úmerne s podnikom.
Náplň práce spočíva:
- vedenie stavebného denníka
- prideľovanie úkolov členom tímu
- koordinácia činností a ľudí na stavbe
- koordinácia subdodávateľov, komunikácia
- kontrola termínov a kvality realizovaných prác
- komunikácia s klientami
- vedenie dokumentácie o priebehu výstavby

-možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spol.
- perspektíva stáleho zamestnania
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- firemné akcie, teambuildingy, vzdelávanie
- telefón, Notebook
viac info na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS (výhodou) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita a lojalita, schopnosť riadiť, organizovať a motivovať kolektív zverených zamestnancov, technické zručnosti, vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie, skúsenosti s pozemnými stavbami výhodou, schopnosť a ochota rýchleho dopĺňania nových vedomostí, prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít, ochota práce nadčas.

Mein Bau s.r.o. je na trhu od roku 2020 spojením odborníkov z viacerých sfér stavebného priemyslu. Firma poskytuje komplexné služby v oblasti pozemných stavieb. Vízia zvýšenia štandardu kvality v stavebnej sfére na Slovensku je hlavným kľúčom k úspechu našej firmy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4109193  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac