C#, .NET developer s presahom na Fullstack (aj remote)

Megau, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 000 - 6 000 EUR/mesiacpodľa skúseností a okamžitého prínosu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného C#, .NET developera s presahom na Fullstack, ktorý má ambíciu posunúť sa na rolu šéfa vývoja pre jednotku na trhu v oblasti rekreačného ubytovania - slovenský ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz. Darí sa nám, projekt chceme ďalej rozvíjať a plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy.

Hľadáme kolegu, ktorý:
- má skúsenosti s agilným vývojom (aktuálne plánujeme 2 týždňové sprinty, máme denné standupy, na konci sprintu odovzdávku a plánovanie nového sprintu),
- dokáže viesť efektívne tím zložený z 3 - 4 developerov, prípadne ho vhodne doplniť o potrebných kolegov,
- posunie náš zdrojový kód na vyššiu úroveň z hľadiska kvality, prehľadnosti a udržateľnosti,
- rozumie SOLID princípom a vie ich uplatňovať v praxi a vyžadovať od kolegov,
- dokáže navrhovať riešenia, riadiť ich implementáciu (má skúsenosti s aplikačným dizajnom),
- dokáže prevziať zodpovednosť za dokončené úlohy,
- je proaktívny, iniciatívny s analytickým a kritickým myslením.

Technológie a jazyky portálu:
Databáza - MySql,
Backend - C#, .NET Framework 4.7, .NET 5, ASP.NET MVC, ORM (EF, Linq2db),
Frontend - Javascript (ES5, ES6), CSS (SCSS, LESS), VueJs, Bootstrap, jQuery.

*Z toho must have: C#, SQL, ASP.NET MVC*

Na beh portálu používame:
- virtualizačné prostredie Proxmox,
- MS Windows Server 2019, IIS, SSL (inštalácia certifikátov), MySql, DNS, SMTP (hMailServer),
- Linux server používaný ako Sql server a file server (skladovanie záloh).

Na projekte sa stretávame aj s async / await, optimalizáciou DB a SQL dotazov, paralelným spracovaním, role-based autorizáciou, PowerShell, DOS/Win batch scripting.

Aj kvôli plánovanej expanzii a rozvoju projektu sú vítané skúsenosti s návrhom architektúry webových riešení pre horizontálne škálovanie s vysokou dostupnosťou a priepustnosťou a s MySql Cluster, replikaciami, load balancingom (HAProxy).

Pracujeme na Liptove, priamo v Liptovskom Mikuláši (tiež v Žiline), aj keď už viac ako rok kombinujeme prácu z kancelárie a homeoffice. Máme peknú kanceláriu, monitory, kvalitné stoličky, kávovar, ovocie aj psíka Maxíka :). Máme stabilný cashflow, stabilné zázemie.

MALÁ FIRMA SO SRDIEČKOM, S CHUŤOU BYŤ NAJLEPŠÍ VO VŠETKOM, DO ČOHO SA PUSTÍME.
Sme menší tím 15-tich kolegov, ktorý šliape ako švajčiarske hodinky. Sme kolegovia aj kamaráti zároveň. Vládne u nás otvorená a priama komunikácia. Chceme kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu a budeme mu môcť na 100 % veriť. Máme "drive" a ten chceme aj od Teba.

Prečo pracovať u nás:
- možnosť byť súčasťou projektu s viac ako 5 000 platiacimi klientmi a dennou návštevnosťou 30 - 50 000 užívateľov, ktorí odošlú ubytovateľom na Slovensku a v Česku 60 - 100 000 rezervácií mesačne,
- možnosť aktívne a rýchlo ovplyvňovať smerovanie a rast projektov a vidieť tak výsledky svojej práce (spolupráca v malom tíme vrátane ownera - zmeny realizujeme rýchlo a bez zbytočnej byrokracie),
- flexibilný pracovný čas, možnosť homeoffice,
- možnosť sebarealizácie, osobného aj profesijného rastu,
- podpora vzdelávania prostredníctvom kurzov a školení (radi podporíme tvoj rozvoj),
- príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív, ústretový a ľudský prístup.

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, pošli aj niečo viac ako len CV a určite pripoj svoje pracovné úspechy. Prezri si, o čom sú naše projekty, čo robíme. Chceme super parťáka a chceme ho na dlho. Venuj tomu pár minút. Tešíme sa na to, čím nás oslovíš.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
Entity Framework - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

C#, .NET programátor

Počet rokov praxe

3

Hľadáme fakt zodpovedného človeka, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy, poriadne zamakať a posúvať projekt dopredu. Pasivita sa u nás nenosí a nie je akceptovaná.

Prečo sa k nám pridať? Už viac ako 10 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál MegaUbytko.cz (plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy).

Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Spoločne pomáhame ubytovateľom získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania návštevníkom stránky, ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu až po inteligentné a intuitívne webové riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Hľadáš výzvu? Nechceš sa iba viesť, ale tvoriť a určovať smer a zároveň pracovať na projekte, ktorý má zmysel? Napíš nám a pridaj sa k nám :).

P.S.: Okrem toho, že v práci zvládame množstvo úloh, máme radi dobré vtipy, chutné jedlo, korbáčiky a domáce koláčiky ;).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4086918  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac