Marketingový špecialista pre ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk

Megau, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 500 EUR/mesiacpodľa skúseností a okamžitého prínosu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu / kolegyňu na riadenie marketingu pre jednotku na trhu v oblasti rekreačného ubytovania - slovenský ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy).

Čo Ťa u nás čaká:
- kompletné riadenie marketingových aktivít,
- vytvorenie marketingového plánu s dôrazom na performance,
- vyhodnocovanie a optimalizácia existujúceho email marketingu - úprava aktuálnych a tvorba nových predajných emailov a newsletterov,
- vyhodnocovanie a optimalizácia kampaní (od 10 000 EUR a viac mesačne) - Google Ads, Sklik, Facebook,
- zvyšovanie organickej návštevnosti pomocou SEO optimalizácie a tvorby kvalitného obsahu,
- vytváranie potrebných analýz, reportov, hľadanie súvislosti v číslach a vyhodnocovanie plánov z pohľadu obratu a zisku,
- sledovanie trendov v obore, ich testovanie a zavádzanie do praxe,
- analýza trhu a aktivít konkurencie,
- koordinácia interných kolegov, copywriterov, externých špecialistov.

Nie je to nič ľahké, nič pre absolventa. Nehľadáme niekoho, kto sa "rád učí". Pozícia je vhodná pre skúseného človeka, ktorý už má za sebou výborné výsledky a úspechy na e-commerce projektoch.

Pracujeme v najkrajšom kúte Slovenska, na Liptove, priamo v Liptovskom Mikuláši, aj keď už viac ako rok máme homeoffice. Máme peknú kanceláriu, monitory, kvalitné stoličky, kávovar, ovocie aj psíka Maxíka :). Máme stabilný cashflow, stabilné zázemie. Nepredpokladáme dramatické ohrozenie ani v týchto komplikovaných časoch.

MALÁ FIRMA SO SRDIEČKOM, S CHUŤOU BYŤ NAJLEPŠÍ VO VŠETKOM, DO ČOHO SA PUSTÍME.
Sme menší tím 10-tich kolegov, ktorý šliape ako švajčiarske hodinky. Sme kolegovia aj kamaráti zároveň. Vládne u nás otvorená a priama komunikácia. Chceme kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu a budeme mu môcť na 100 % veriť. Máme "drive" a ten chceme aj od Teba.

Benefity:
- možnosť aktívne ovplyvňovať smerovanie a rast projektov a vidieť tak výsledky svojej práce,
- možnosť sebarealizácie, osobného aj profesijného rastu,
- motivujúce odmeňovanie,
- trinásty plat,
- mesačný príspevok na stravovanie,
- mesačný príspevok na športové aktivity podľa výberu (posilňovňa, plávanie, zumba...)
- kvartálny firemný teambuilding,
- kvartálny príspevok na zdraviu prospešnú a relaxačnú aktivitu podľa výberu (masáž, wellness, sauna, kryokomora, starostlivosť o pleť, manikúra, pedikúra...),
- podpora vzdelávania prostredníctvom kurzov a školení,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- firemný notebook.

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, pošli aj niečo viac ako len CV a určite pripoj svoje pracovné úspechy. Prezri si, o čom sú naše projekty, čo robíme. Chceme super parťáka a chceme ho na dlho. Venuj tomu pár minút. Tešíme sa na to, čím nás oslovíš.

Bezduchých posielačov emailov s CV-čkom automaticky vyraďujeme z výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, e-commerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

E-commerce - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
Seznam Sklik - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Content marketing - Pokročilý
E-mail marketing - Pokročilý
Google Tag Manager - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

v e-commerce sfére

Počet rokov praxe

2

Máš prax a výborné výsledky na e-commerce projektoch?
Máš výborný prehľad a skúsenosti s výkonnostným marketingom pre e-commerce projekty?
Máš skúsenosti so správou a optimalizáciou vyhľadávacích a remarketingových kampaní s 10 a viac tisícovým rozpočtom mesačne?
Máš skúsenosti s analýzou množstva dát v Google Analytics (rádovo 20 - 40 000 návštevníkov denne) a rád v nich hľadáš súvislosti a príležitosti?
Rozumieš ekonomike online predaja, akvizícii/retencii zákazníkov v e-commerce, vzťahu marketingu a ziskovosti?
Poznáš pojmy ako ROI, CPA, ROAS, LTV a ich dopad na biznis?
Nechýba Ti logické porozumenie výkonnostnému marketingu a schopnosť nastaviť a sledovať kľúčové KPIs?
Rozumieš SEO optimalizácii a máš prehľad v SEO trendoch?
Máš cit pre písanie predajných textov?
Si tímový hráč, proaktívny, kreatívny s hlavou plnou dobrých nápadov?
Vieš pracovať samostatne a dotiahnuť projekty do úspešného konca?
Máš analytické a kritické myslenie?
Máš schopnosť logicky rozumieť problematike e-commerce - UX z hľadiska marketingu, landing pages, konverzií a testov - a odkomunikovať tieto potreby grafickému a vývojovému tímu?

Hľadáme fakt zodpovedného človeka, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy, poriadne zamakať a posúvať projekt dopredu. Pasivita sa u nás nenosí a nie je akceptovaná. 100 % gramatika je samozrejmá.

Sme nároční, ale féroví. Vyžadujeme kvalitnú prácu a pridanú hodnotu, za ktorú dostaneš adekvátnu odmenu a prístup.

Očakávame, že práve Ty nám pomôžeš nastaviť marketingovú stratégiu tak, aby pozitívne ovplyvňovala biznisové smerovanie spoločnosti.

Prečo sa k nám pridať? Už viac ako 10 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál MegaUbytko.cz (plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy).

Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Spoločne pomáhame ubytovateľom získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania návštevníkom stránky, ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu až po inteligentné a intuitívne webové riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Hľadáš výzvu? Nechceš sa iba viesť, ale tvoriť a určovať smer a zároveň pracovať na projekte, ktorý má zmysel? Napíš nám a pridaj sa k nám :).

P.S.: Okrem toho, že v práci zvládame množstvo úloh, máme radi dobré vtipy, chutné jedlo, korbáčiky a domáce koláčiky ;).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4045859  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac