Reagujte bez životopisu

Kontrolór Kvality- Automobilový priemysel

MeGa services s.r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
6 EUR/hod.Zarobte si až €1200 mesačne v čistom s rôznymi benefitmi za nadčasy, sviatky, víkendy a nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dielov v automobilovom priemysle, výstupná kontrola .

-Ubytovanie zadarmo v rodinných domoch s práčkou ,WIFI a sociálnym zariadením ( hradené agentúrou-zamestnancovi sa nič nestrháva)
-Strava preplatená €3,83/za každú odrobenú zmenu
-Záloha až €60 týždenne
-Preplatené cestovné lístky raz mesačne na návštevu rodiny
-Prémie za nadčasy, sviatky, víkendy a nočné
-Preprava do/z miesta ubytovania do/z miesta výkonu práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Ich silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentúra pre popredných dodávateľov v automobilovom priemysle a v doprave. Sme spoľahlivou a overenou Agentúrou s dlhoročnými skúsenosťami, s ľudským prístupom ku každému zamestnancovi.
ID: 4201147  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.