IT Projektový Manažér na greenfield projekt

Mega & Loman, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2021
2 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa pohybuje od 2000 brutto. Platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš niečo zaujímavé, nové a perspektívne s využitím IoT technológii, poď pracovať na novovzniknutý medzinárodný projekt z oblasti inovatívnej dopravy.
Hľadáme skúseného Projektového manažéra, ktorý má rád nové výzvy.

Náplň práce:
- Manažment veľkých softvérových medzinárodných projektov
- Riadenie budgetu, harmonogramu a rizík projektu
- Monitorovanie a riadenie obsahu projektu
- Identifikácia a riešenie problémov, rizík a chýb
- Komunikácia s klientom, účasť na stretnutiach
- Zaisťovanie neustálej kontroly nad dodržiavaním pravidiel projektového riadenia
- Práca na viacerých projektoch súčasne
- Možnosť pracovať na home office

- Možnosť odborného a osobného rastu
- Práca v mladom kolektíve
- Zaujímavý odmeňovací systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Organizačné schopnosti
- Znalosť nástrojov na plánovanie a riadenie projektov (JIRA, Portfolio, MS Project).
- Skúsenosti s agilnými metódami softvérového vývoja
- People managment
- Dobré komunikačné zručnosti
- Iniciatívnosť a schopnosť rozhodovať pod tlakom

Internet Marketing Specialists & IT Outsourcing

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4116629  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac