Java Developer na novovzniknutý projekt z oblasti inovatívnej dopravy

Mega & Loman, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2021
1 800 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa pohybuje od 1800 brutto. Platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš niečo zaujímavé, nové a perspektívne s využitím IoT technológii, poď pracovať na novovzniknutý medzinárodný projekt z oblasti inovatívnej dopravy.
Hľadáme skúsených Java developerov, ktorí majú radi nové výzvy.

Ak ťa láka výzva posúvať sa do manažérskeho smeru a máš Scrum certifikáciu, môžeš sa uberať aj na pozíciu Scrum Master, kde budeš mať na starosti svoj 5 členný tím.

Na projekte sa stretneš nie len s najnovšími cloudovými technológiami, ale budeš mať aj možnosť prispieť k rozvoju dopravných systémov. Budeš vidieť za sebou dobre odvedenú prácu, ktorú budú využívať ľudia po celom svete.

S akými technológiami sa stretneš?
- Java EE / Spring
- SQL
- REST, JMS
- Docker, Kubernetes

Náplň práce:
- Návrh, vývoj a nasadzovanie softvérových aplikácií v jazyku Java EE, Spring
- Vytváranie automatizovaných testov pre zabezpečenie výslednej kvality produktov
- Spolupráca s testermi a vývojármi v rámci celého oddelenia
- Možnosť pracovať na home office

- Možnosť odborného a osobného rastu
- Práca v mladom kolektíve
- Zaujímavý odmeňovací systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Docker - Základy
Kubernetes - Základy

Počet rokov praxe

2

Internet Marketing Specialists & IT Outsourcing

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4116586  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac