Reagujte bez životopisu

Stavebníctvo (Murár)

MEGA Build, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam dlhodobú(celoročnú)prácu v zahraničí(Belgicko) ucelenú partiu alebo jednotlivcov.

15-17€/Výplaty cca 4000€
Každý je ohodnotený individuálne podľa zásluh a zručnosti!!

Jedna sa o hrubé stavby, výstavba rodinných domov a menších apartmánov. Šalovanie, murovanie,betónovanie, miestami Interiery.
Jazyk netreba, ubytovanie,doprava,náradie zabezpečené. Práca je turnusovo podľa dohody.
Splatnosť FA každych 10dni. Vystavenie FA každý týždeň v nedeľu. Nástup ihneď po vzájomnej dohode.
Poprosím len seriózny záujem.
Volať môžte aj počas sviatkov

Aby sme sa vyhli karanténe, PCR testy hradím v plnej výške pri odchode ale aj pri príchode na Slovensko. Samozrejme, len pre tých, ktorí budú chcieť.
Ďakujem

Ubytovanie, doprava, strava aj náradie zabezpečené.

O záujem pre prácu v Belgicku ma môžte kontaktovať na telefónnom čísle 0944 431 189.
Nemusíte mi zasielať Váš životopis.
Ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Stavebná firma pôsobiaca v Belgicku už viac ako 10 rokov.
Venujeme sa stavbám ako napríklad apartmány, rodinne domy ale aj hotelové komplexy. Ponúkame kvalitnú prácu za rozumnú cenu.
Náplň prace aj šalovanie, betonovanie a murovanie, kompletné rekonštrukcie rodinných domov.Ubytovanie, náradie aj doprava zabezpečená !
Ziaden cudzí jazyk nie je u nás podmienkou ani potrebou.
Ponúkame celoročnú prácu v Belgicku.
Faktúry sú vystavené a splatené každý týždeň.
Práca je turnusovo 4 týždne a týždeň doma.
Nástup možný ihneď po vzájomnej dohode.
ID: 4105997  Dátum zverejnenia: 18.6.2021