Kuchár pre jedinečný WERK

Medusa

Miesto práce
WERK - Jurkovičova tepláreň, Bottova, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď | dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac+ pravidelné tringelty do kuchyne (v priemere 40 - 50€/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Werk je jedinečný koncept, navrhnutý tak, aby vytváral synergiu s novým centrom mesta, v ktorom sa nachádza – v národnej kultúrnej pamiatke Jurkovičovej teplárne. Spája nádherný priestor, originálne detaily a gastronómiu na svetovej úrovni. Werk je ideálnym miestom, kde začať deň so skvelými raňajkami, pokračujúc biznis obedmi, špičkovým koktailom po práci a večerou s priateľmi.
Werk, taste the place.
Viac sa dozvieš na www.werkbratislava.sk

SI TO TY?
• sleduješ nové trendy v gastronómii a máš prehľad v receptúrach
• máš už dosť varenia rovnakých jedál, stereotypov, ktoré ťa už nudia – práve naopak, si kuchár, ktorý má rád výzvy, rád sa učí nové veci, a je podporou pre kuchyňu, ktorej ruch miluje

PRACOVNÁ DOBA
krátky/dlhý týždeň, 09:00-22:30

ČO OD NÁS MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ?
• stabilné zamestnanie
• máš u nás plnú podporu v sebarealizácii a inovatívnych nápadoch
• employee card - zamestnanecká zľava do všetkých našich reštaurácií vo výške 30%
• možnosť využitia MULTISPORT karty
• ak chceš, máš možnosť profesionálneho rastu – rôzne školenia, workshopy
• kvalitnú a chutnú zamestnaneckú stravu
• komfortné pracovné oblečenie
• ponúkame rôzne príspevky- ošatné, obuv, ...
• odmeny za extra mile, za odpracované roky a ďalšie bonusy v závislosti od výkonov
• pravidelné teambuildingové aktivity
• ak máš vo svojom okolí niekoho, kto by u nás rád pracoval, radi Ťa za odporúčanie odmeníme zaujímavým odporúčacím bonusom vo výške 350€ až 450€

MÁME O TEBA ZÁUJEM, takže :
• ak sa presťahuješ kvôli našej pracovnej pozícii do Bratislavy, ponúkame nadštandardný príspevok na ubytovanie vo výške 600€, prípadne pre Teba vieme zabezpečiť ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

3

ČO JE PRE NÁS DOLEŽITÉ?
• prax na pozícii kuchára po dobu 3 rokov
• skúsenosť so studenou kuchyňou je výhodou
• ak nemáš dostatok skúseností, prípadne si absolventom/nováčikom v gastre, aj pre Teba máme možnosti v jednoduchších konceptoch, odkiaľ môžeš postupovať vyššie
• dáme Ti potrebné informácie, zodpovieme tvoje otázky a postupne Ti pomôžeme adaptovať sa na Tvojom novom pracovnom mieste

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. Medusa pôsobí na Slovensku, v Čechách a Rakúsku s viac ako 40 prevádzkami ako sú reštaurácie, bary, puby, trattórie, nočné kluby a kantíny. Disponuje aj vlastnou eventovou a cateringovou divíziou, vzdelávacím programom Medusa Academy a lojalitným systémom MedusaCard s viac ako 120.000 členmi.
Otvárame nové podniky a nové stabilné pozície. Poď k nám, tešíme sa na teba.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4371232  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac