Poradíme Vám?

Grafik

Medusa

Miesto práce
Digital Park II, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 330 EUR/mesiacminimálna nástupná mzda na úrovni 1330€ brutto, finálna mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme grafika / grafičku a kreatívnu dušu s citom pre pekný a moderný dizajn do nášho skvelého marketingového teamu, kde sa bude spolu s druhým grafikom starať o prípravu všetkých potrebných online a offline komunikačných materiálov pre náš celý multibrand, od zadania až po prípravu ostrých podkladov do tlače.

Práca je naozaj rôznorodá - od brandingu, cez statusy na sociálne siete až po jednoduché videá, plagáty, letáky, zalamovanie menu lístkov, inzercie do magazínov, brožúry, logá až po väčšie billboardové kampane. Takže žiadna nudná pásová výroba stále toho istého, ale naozaj kreatívna a pestrá práca. Pri tvorbe podkladov využívame ako naše vlastné produkcie od fotografov tak aj zdroje z fotobánk, ktoré zjednodušujú celý dizajnérsky proces.

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu
- Skvelý tím, firemná kultúra rodinnej spoločnosti, preferujeme otvorenú komunikáciu, všetci si TYkáme
- Vybavenie pracoviska - iMac, grafický tablet a iné
- Strava zabezpečená v kantíne Medusy priamo v budove pracoviska
- Zamestnanecká zľava do prevádzok Medusy
- Multisport karta

V prípade záujmu nám pošlite svoje CV a výber najlepších prác z portfólia realizovaných prác vo formáte PDF aj tlačové dáta.

Väčšie portfólia posielajte cez www.wetransfer.com.
Obsah portfólia by mal demonštrovať schopnosti a znalosti uchádzača s ohľadom na ponúkanú pozíciu.
Do predmetu správy uveďte názov pozície - GRAFIK.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Grafik

Počet rokov praxe

2

- Kreatívna duša s citom a vkusom pre dobrý dizajn
- Predchádzajúca relevantná prax v obore je podmienkou
- Schopnosť samostatne zvládnuť grafické zadanie od briefu až po finálnu prípravu do tlače
- Znalosť problematiky tlače, pre-press
- Skúsenosť s tvorbou grafiky pre on-line
- Skúsenosť s tvorbou jednoduchých motion grafík
- Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, grafické a vizuálne cítenie
- Sledovanie aktuálnych trendov z oblasti dizajnu

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave aj Prahe je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi či pre Jaguar Land Rover pri Nitre. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDUSA GROUP, s.r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 4133678  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 330 EUR/mesiac