Vodič na prepravu stravy

Medusa

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac*Iba základná zložka mzdy, konečná výška mzdy závisí od skúseností a spoľahlivosti. Možnosť zárobku 700 eur netto plus ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz stravy a tovaru pre gastronomické prevádzky v areáli v okruhu do 20 km
Práca na dve zmeny (ranná a poobedná)
8 hodinová pracovná doba, víkendy voľné

- Doprava zadarmo
- Strava zadarmo
- Možnosť nárastu mzdy už po 3 mesiacoch
- Kvartálne odmeny
Stabilita najväčšej gastronomickej spoločnosti na trhu
Profesionálne pracovné prostredie
Práca s modernou technológiou
Možnosť profesionálneho rastu
Motivačné ohodnotenie

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2020 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Manuálna zručnosť
- Platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave aj Prahe je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi či pre Jaguar Land Rover pri Nitre. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDUSA GROUP, s.r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Andelová
Tel.: +421901902313
E-mail: poslať životopis
ID: 3999559  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac