Generálny manažér pre vlajkovú loď Primi

Medusa

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Legendárna sieť reštaurácií Primi prináša všetko, čo máme radi. Vynikajúcu mediteránsku kuchyňu, veľmi chutnučké vybrané vína, trendy koktaily, pohodovú atmosféru, krásny interiér a skvelú hudbu.

Jedine čo nám k tomu chýba, je manažérsky zdatný a usporiadaný GENERÁLNY MANAŽÉR, ktorý je zároveň tak trošku aj psychológom. Taký, ktorý si bude riadiť prevádzku ako jeho vlastnú a dokáže si poradiť s ad hoc situáciami.

Ak si to práve ty, očakávame že 4P už dávno ovládaš. Čo sú 4P? To je tvoja náplň práce. Personál/Prostredie/Produkt/Profit

Personál - zodpovednosť za nábor zamestnancov a administratívu/personálnu agendu spojenú s procesom nástupu zamestnanca
Prostredie - zabezpečenie hygieny, otváracích hodín, inventáru na prevádzke, určenie sanitárnych dní, riešenie technických nedostatkov, dodržiavanie pokynov z dizajn manuálu
Produkt - kompletná znalosť portfólia produktov, objednávanie tovaru
Profit - Dodržiavanie a kontrola personálnych nákladov, optimalizácia variabilných nákladov, plnenie stanovených koeficientov

Ak si na to trúfaš, feel free to contact me

Jedinečná možnosť stať sa členom manažmentu úspešnej spoločnosti a práca v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nastaveným kritériam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

- skúsenosť s riadením prevádzky/väčšieho tímu ľudí
- schopnosť efektívneho vedenia, motivácie a rozvoja personálu
- iniciatíva a zodpovednosť za vykonané rozhodnutia, činnosti
- schopnosť zvládania stresových situácií
- spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave aj Prahe je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi či pre Jaguar Land Rover pri Nitre. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDUSA
Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 3849547  Dátum zverejnenia: 16.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac