Kuchár na catering pre Pattiseriu

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového konceptu hľadáme catering-ového kuchára, ktorý je dravý, zanietený pre prácu, dynamický, kreatívny, dokáže sa adaptovať.
Nehľadáme takého kuchára len tak. Ide o to, že táto pozícia je dynamickejšia ako sa môže zdať, nakoľko sa nebude variť iba na jednom mieste.

Zdôrazňujem slovíčko NOVÉHO, pretože ide o čisto novú kuchyňu, nové technológie. Priam to novotou ešte vonia.

Vašou výhodou je, že akúkoľvek dobrotu pripraví pekár či cukrár, Vy to budete mať od nich predpripravené. Budete spolu tvoriť, kooperovať, vytvárať kreatívne dielo. V neposlednom rade budete spolupracovať s človekom, ktorý má veľké skúsenosti zo zahraničia.
A hlavne, nemusíte byť extra najlepší s 20 trofejami. Stačí, ak budete šikovný a budete chcieť. Naučíme Vás

Ako najväčšia gastronomická spoločnosť a líder na slovenskom gastronomickom trhu dokážeme poskytnúť zamestnanecké výhody ako nikto iný:
FINANČNÉ BENEFITY
- motivačná trojzložková mzda (fix + PAS + zaujímavé tringelty)
- zamestnanecká zľava 30% vo všetkých prevádzkach Medusa Group po uplynutí skúšobnej doby
- záruka pravidelného príjmu
- možnosť privyrobiť si odporučením kolegu
NEFINANČNÉ BENEFITY
- školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY
- možnosť zapojenia sa do programu TALENT MANAŽMENT (rozvoj pod vedením skúseného manažéra/mentora, Job Rotation, školenia zamerané na rozvoj tvrdých a mäkkých zručností)
stravovanie zadarmo, ovocie, limonády
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy
- možnosť uplatnenia sa aj v zahraničí
- v prípade dohody vieme kandidátovi, KTORÝ POCHÁDZA Z MIMO BRATISLAVSKÉHO KRAJA a NIKDY V BRATISLAVE NEPRACOVAL zabezpečiť ubytovanie buď v našich priestoroch na 4 mesiace, alebo na 4 mesiace poskytnúť príspevok na ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť Medusa Group bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy a dnes je lídrom na slovenskom gastronomickom trhu. V súčasnosti tvorí jej portfólio vyše 40 vlastných gastrozariadení (vrátane samostatnej cateringovej divízie) a zamestnáva viac než 1500 zamestnancov. Spoločnosť sa neustále rozrastá a tvorí trendy v gastronomickom priemysle nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Buduje dôveru svojich zákazníkov a prináša im zážitky prostredníctvom premyslených konceptov a jedinečných produktov, ktoré vznikajú predovšetkým vďaka tomu, že všetci zamestnanci spoločnosti pracujú ako jeden tím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie náboru
Tel.: +421901902331
E-mail: poslať životopis
ID: 3573120   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900