Prevádzkový manažér / Operations Supervisor

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa členom manažmentu úspešnej gastronomickej spoločnosti a pracovať v tíme profesionálov v tejto oblasti. Pre náš najväčší projekt v oblasti závodného stravovania hľadáme kolegu na pozíciu Prevádzkového manažéra.
Čo Vás na pozícií čaká?
- riadiť a zodpovedať za plynulý chod zverených stravovacích jednotiek (3-4 kantíny) po procesnej stránke z role supervízora
- zaisťovať dodržiavanie stanovených pravidiel, procesov, postupov s ohľadom na maximálnu spokojnosť zákazníka/stravníka
- riadiť hospodárenie zverených jednotiek a plnenie finančného plánu
- zastrešovať kontrolu nad dodržiavaním interných predpisov, predchádzať kolíznym situáciám a koordinovať nápravy
- riadiť výkon zamestnancov - floor manažérov, pravidelne poskytovať spätnú väzbu za účelom zvyšovania výkonu zamestnancov
- pod vedením riaditeľa stravovacích služieb sa podieľať na zvyšovaní efektivity projektu
- spoločne s ďalším manažmentom viesť pravidelné stretnutia na rôznych úrovniach v rámci organizačnej štruktúry
Požiadavky na kandidáta: hľadáme kandidáta silne prevádzkovo zdatného, schopného riešiť operatívne vzniknuté situácie a zároveň strategicky premýšľajúceho, ktorý sa bude spoločne s ďalším manažmentom podieľať na zefektívňovaní rutín a procesov. Hľadáme kandidáta, ktorý je skúsený v oblasti riadenia a motivovania väčšieho počtu zamestnancov, zároveň je zorientovaný v službách a pozná dôležitosť perfektného zákazníckeho servisu.
Ponúkame:
- zázemie stabilnej spoločnosti a podporu centrálnej kancelárie pri jednotlivých témach
- školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy
- fixná mzda + motivujúci bonusový program
- zľava vo všetkých prevádzkach Medusa Group
- iné benefity a profesionálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou minimálne 2 roky na podobnej pozícií v gastronómií alebo inom prevádzkovom prostredí.

Sme dynamická spoločnosť, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobíme od roku 2003 a naše portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3234880   Dátum zverejnenia: 6.11.2017