Barman/Pomocný barman Primi

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
520 -1000 Eur + variabilná zložka (tips)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Leto prichádza, slnko vychádza a terasky na nábreží začínajú praskať.
Koktejly, pivo, víno, limonády, káva..Pohodová atmosféra, krásny interiér a skvelá lokalita...
U nás si každý barman nájde to svoje.
Navyše neustále organizujeme pre našich barmanov rôzne školenia a súťaže, vďaka ktorým sa môžeš dostať za hranice! Naši chlapci už boli napríklad v Austrálii, Amerike ..

Ak sa chceš stať súčasťou Medusa Family s našimi top mentormi, neváhaj a pošli životopis
Tvojou úlohou bude:
- práca barmana v atraktívnej prevádzke
- obsluha zákazníkov
- príprava kokteilov a ostatných nápojov
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok Medusa Group

Ako najväčšia gastronomická spoločnosť a líder na slovenskom gastronomickom trhu dokážeme poskytnúť zamestnanecké výhody ako nikto iný:
FINANČNÉ BENEFITY
- motivačná mzda
- zamestnanecká zľava 30% vo všetkých prevádzkach Medusa Group po uplynutí skúšobnej doby
- záruka pravidelného príjmu
- možnosť privyrobiť si odporučením kolegu
NEFINANČNÉ BENEFITY
- školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY
- možnosť zapojenia sa do programu TALENT MANAŽMENT (rozvoj pod vedením skúseného manažéra/mentora, stáže v iných spoločnostiach, školenia zamerané na rozvoj tvrdých a mäkkých zručností)
- stravovanie zadarmo, ovocie, limonády
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelné teambuildingy
- barmanské súťaže
- možnosť uplatnenia sa aj v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívne a príjemné vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia
- zodpovednosť a flexibilita
- kandidáti vyučení v odbore budú uprednostnení

Spoločnosť Medusa Group bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy a dnes je lídrom na slovenskom gastronomickom trhu. V súčasnosti tvorí jej portfólio vyše 40 vlastných gastrozariadení (vrátane samostatnej cateringovej divízie) a zamestnáva viac než 1500 zamestnancov. Spoločnosť sa neustále rozrastá a tvorí trendy v gastronomickom priemysle nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Buduje dôveru svojich zákazníkov a prináša im zážitky prostredníctvom premyslených konceptov a jedinečných produktov, ktoré vznikajú predovšetkým vďaka tomu, že všetci zamestnanci spoločnosti pracujú ako jeden tím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie náboru
E-mail: poslať životopis
ID: 2966558   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 -1000 Eur + variabilná zložka (tips)