Kuchár/ka v talianskej reštaurácii

Miesto práce:

Bratislava, Kubu Aupark

Mzdové podmienky:

dohodou, motivačné ohodnotenie

Termín nástupu:

dohodou

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Čím nás určite oslovíš?

Pre taliansku reštauráciu hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu kuchár/ka.
Miluješ cestoviny či už variť alebo jesť a vieš sa rýchlo obracať v kuchyni? Ak máš pocit že nie si vo svojej práci docenený a chcel by si sa posunúť ďalej, pošli nám CV.
Toto je tá správna ponuka!
Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa.
Náplňou Tvojej práce bude:
  • príprava viacerých druhov pasty
  • zabezpečenie kvality pripravovaných jedál
  • dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
  • zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
  • dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Čo ti ponúkame navyše?

Motivačný plat.
Jedinečná možnosť stať sa členom úspešnej spoločnosti a práca v tíme skúsených profesionálov v oblasti gastronómie.
Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Školenia, vzdelávanie a rozvoj v rámci unikátneho konceptu Medusa Academy.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Máme o teba záujem, takže:

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Ako si ťa predstavujeme:

Naše požiadavky:
  • pozitívny vzťah ku gastronómii
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať pod tlakom
ID: 2368623  Dátum zverejnenia: 18.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivačné ohodnotenie