Pokladník / Pokladníčka s možnosťou stáleho ubytovania

MEDUSA GROUP, s.r.o.

  • Miesto práce: J.Jonáša 1, 843 02, Bratislavský kraj, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú prevádzku v Devínskej Novej Vsi v Bratislave hľadáme kandidátov na pozíciu Pokladník/Pokladníčka v kantíne. Stravovacie služby prevádzkujeme v areáli automobilky.

Pracovný čas:
PONDELOK - PIATOK : 06:00 - 17:00

Vašou úlohou bude:
- práca s pokladňou, blokovanie 6 druhov jedál denne, 2 polievky a bufetový sortiment
- komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za zverenú hotovosť, kredity, stravné lístky
- starostlivosť o okolie pokladne, dodržiavanie čistoty
- sledovanie doby spotreby na doplnkovom tovare

Iné výhody

- nástupný bonus vo výške 300 € vyplatený po SD
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- príspevok na ubytovanie alebo dopravu
- zázemie stabilnej spoločnosti a istota pravidelnej mzdy
- zabezpečená strava (v prípade 12 hod. zmeny 2 stravné jednotky denne)a neobmedzený pitný režim
- kompletné pracovné oblečenie a príspevok na jeho údržbu
- preplácanie nadčasov
- zamestnanecká zľava 30% vo všetkých prevádzkach spoločnosti MG

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

- zodpovednosť za zverené úlohy
- prozákaznícky prístup

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 2064020   Dátum zverejnenia: 8.8.2017