Barman/ Výčapník - Centrálna Klubovňa

MEDUSA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Krížna, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 - 1100 + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu Klubovňu- moderný beer pub, ktorá sa nachádza v centre diania, hľadáme kandidátov na pozíciu Barman/ka.
Vašou úlohou bude:
- práca barmana na mieste, odkiaľ sa dostanete úplne všade
- obsluha zákazníkov
- príprava kokteilov, výčap piva a ostatných nápojov
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok MedusaGroup

Možnosť učiť sa od skúsených profesionálov v gastronómií.
Šanca zúčastniť a vyhrať internú barmanskú súťaž Medusa Cocktail Competition:
Možnosť zapojiť sa do programu manažérskeho vzdelávania- Talent manažment.
Zľava do všetkych prevádzok Medusa Group.
Príspevok na ošatenie a obuv.
Strava zabezpečená bezplatne.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- komunikatívne a príjemné vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia
- zodpovednosť a flexibilita

Spoločnosť Medusa Group bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie Medusa v historickom centre Bratislavy a dnes je lídrom na slovenskom gastronomickom trhu. V súčasnosti tvorí jej portfólio vyše 40 vlastných gastrozariadení (vrátane samostatnej cateringovej divízie) a zamestnáva viac než 1500 zamestnancov. Spoločnosť sa neustále rozrastá a tvorí trendy v gastronomickom priemysle nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Buduje dôveru svojich zákazníkov a prináša im zážitky prostredníctvom premyslených konceptov a jedinečných produktov, ktoré vznikajú predovšetkým vďaka tomu, že všetci zamestnanci spoločnosti pracujú ako jeden tím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 1770152   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 - 1100 + variabilná zložka mzdy