Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra, praktická sestra, zdravotnícky asistent

Medsy s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 000 EUR/mesiac13. a 14. plat, každý vo výške 50% základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v ambulancii všeobecnej lekárky pre dospelých hľadáme druhú zdravotnú sestru, resp. praktickú sestru (zdravotníckeho asistenta).
Náplňou práce je realizovanie odberov, EKG, ABI, TOKS vyšetrení, podávanie liečiv vrátane injekčnej, infúznej terapie, komunikácia s pacientmi (aj telefonická a e-mailová), objednávanie na vyšetrenie a triáž pacientov v čakárni, vedenie sesterskej zdravotnej dokumentácie, edukácia pacientov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, vybraným uchádzačom sa ozveme ohľadom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo - ambulantná starostlivosť

- zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- schopnosť tímovej spolupráce
- empatický prístup k pacientom

Ambulancia všeobecnej lekárky pre dospelých.
ID: 4164423  Dátum zverejnenia: 23.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac