Medicínsky reprezentant

MEDOCHEMIE Ltd.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
marec 2018
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú špecifikované na interview

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Propagovať prípravky spoločnosti počas pravidelných návštev v nemocniciach, klinikách, lekárňach v pridelenom regióne.
Organizovanie seminárov a odborná edukácia
Budovanie a udržiavanie vzťahov s klientami

Ponúkame:
Zázemie stabilnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie vrátane individuálnych bonusov s priamou väzbou na výsledky
Služobný automobil aj na súkromne účely
Mobil

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a aktuálnou fotografiou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu: [email protected].
Oslovení budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, farmaceutické, prírodovedné

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
Skúsenosti na pozícii medicínskeho reprezentanta sú výhodou
Pripravenosť pracovať s vysokým nasadením v konkurenčnom prostredí

Zahraničná generická farmaceutická spoločnosť pôsobiaca v oblasti liečiv, ako aj výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok.
Slovenská pobočka Medochemie Ltd. bola založená v roku 1994 a je jednou z kľúčových farmaceutických spoločností na tomto dynamickom trhu, disponuje rozsiahlym portfóliom produktov a silným tímom odborných reprezentantov pôsobiacich na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3312367  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú špecifikované na interview