Manažér stavebných činností.

medment s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 800 - 2 100 EUR/mesiacV pripade práce na živnosť môže byť mesačná mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, riadenie a koordinácia stavby od výberu dodávateľov hrubej stavby až po dokončenie interiéru.
Dohliadanie na kvalitu, termíny a dodržiavanie projektovej dokumentácie, prípadne jej zmien, tak aby dielo bolo dokončené načas technicky správne pri dodržaní budgetu.

Budú spresnené na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme Vás!
Ak je Vaším úmyslom vykonávať zamestnanie v ktorom preukázateľne vidíte výsledky svojej práce a viete sa nimi pochváliť, potom je táto ponuka ta správna pre vás.
Avšak treba počítať s tým, že odmena za vykonanú prácu u nás je závislá od jej kvality

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra a stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komunikatívny praktický zo schopnosťou organizovať a učiť sa.

Novozaložená spoločnosť zaoberajúca sa architektúrou, riadením stavieb, projekciou a developmentom.
ID: 4066875  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac