Asistent.

medment s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacOdmeny podľa vnútrofiremných smerníc. 5 EUR/hod. pri dohode o brigádnickej činnosti (dlhodobá brigáda).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Recepcia firmy /kuriérske služby/
- Telefonická komunikácia
- Mailová komunikácia /základné info+ e-fakturácia/
- fakturácia, platby a objednávky
- Korešpondencia – registrácia prijatej pošty, posielanie firemnej korešpondencie /zmluvy, faktúry/
- Starostlivosť o zázemie firmy /kuchynka, firemné nákupy/
- Administratívna podpora kancelárie – skenovanie, kopírovanie a archivácia dokumentov
- Komunikácia s upratovačkou
- Pokladňa
- Iné administratívne činnosti
Účtovníctvo:
- Komunikácia s hlavnou účtovníčkou (externá firma) a príprava podkladov
Personalistika:
- Pracovné výkazy – podpora pri spracovaní, objednávanie straveniek
- Registrácia dovoleniek/lekárskych prehliadok
- Komunikácia so mzdovou účtovníčkou (externá firma)

Budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ste osobou, ktorá potrebuje mať pod kontrolou svoj operačný priestor v stabilnej spoločnosti na stabilnom mieste? Ste osobou, ktorá naozaj rada "všetko" vie o svojej práci?
Lenže toto vyžaduje tvrdú prácu. My od Vás budeme očakávať výsledky na sekretariáte a v perfektnej spolupráci s externou účtovnou firmou.

Výhodou je ak kandidát má prax v podvojnom účtovníctve spoločnosti.

Novozaložená spoločnosť zaoberajúca sa architektúrou, riadením stavieb, projekciou a developmentom.
ID: 4066873  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac