Fyzioterapeut/ masér

MEDMEDICAL KLINIK a. s.

Miesto práce
Oščadnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacplatové ohodnotenie bude posúdené individuálne na základe dohody a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec vykonáva súbor pracovných činností fyzioterapeuta.
• posudzovanie zdravotného stavu klientov a navrhovanie rehabilitačných postupov
• vykonávanie rehabilitačných procedúr, cvičení a masáží
• inštruktáž s názornými ukážkami pre klientov s cieľom efektívneho domáceho cvičenia

-motivačné finančné benefity
-práca v etablovanej spoločnosti s kvalitným portfóliom
-nové pracovisko s najmodernejšími prístrojmi
-práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
-možnosť zabezpečiť ubytovanie v blízkosti pracoviska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyziatria

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-odbornosť, zodpovednosť, flexibilita, priateľské vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť

Prvé neštátne zdravotnícke zariadenie v regióne Kysúc.
www.medmedicalklinik.sk
ID: 4557820  Dátum zverejnenia: 14.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac