PRIPOJTE SA K NÁM EŠTE DNES A ZAČNITE BUDOVAŤ SVOJU KARIÉRU V MEDLINE!

Spoločnosť Medline bola založená V roku 1910. Aktuálne s 28 000 zamestnancami po celom svete s obzvlášť silným zastúpením v Severnej Amerike a Európe, je poprednou svetovou zdravotníckou spoločnosťou. V dnešnej dobe Medline vyrába a distribuuje viac ako 350 000 zdravotníckych výrobkov podporujúcich celú škálu starostlivosti, vrátane nemocníc, chirurgických centier, domácej starostlivosti, výskumných laboratórií a lekárskych ordinácií. Ponúkame komplexný sortiment produktov od rukavíc, masiek, pracovných plášťov cez vybavenie operačných sál, až po produkty starostlivosti o pacienta.

Viac informácií nájdete na našej LinkedIn alebo www.medline.eu/sk

Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

EU Supply Chain Project Engineer

Malobielická 284/8 | Partizánske 958 04, Slovensko

Náplň práce, zodpovednosti:

The EU SC Project Engineer is reporting to the EU SC Process Improvement Senior Manager.
He / She is playing a key role in the Supply Chain organization by supporting and leading projects, from the discovery / design phase to the implementation and ramp up, while ensuring that the solution delivered brings value for the business and that all changes are well-managed.
His / Her scope is covering all Supply Chain activities (Demand, Supply and Distribution for Purchased and Manufactured Goods) to serve all Medline EU Product Divisions and support the business growth of Medline Europe.

MAIN ACTIVITIES:

* Management of Supply Chain projects and Continuous Improvement with a systemic approach
  • Identify and involve all departments impacted
  • Map and analyze the “As Is” situation
  • Benchmark with the US organization if applicable
  • Design the “To Be” (1-People, 2- Process, 3-Tools methodology)
  • Determine and build KPIs and Alert reporting to measure progress and results
  • Specify the functional requirements
  • Plan and track activities
  • Drive the projects in strong coordination with users, IT teams in EU/India and PMO
  • Drive the testing and deployment
  • Adapt with corrective actions
  • Standardize what could be replicated or used for training

* Business and data analysis
  • Collaborate with SC managers and teams based in Europe, and SC BI analyst(s) based in India
  • Gather cross-functional information required for gap analysis (actual VS expected)
  • Crunch large amount of data to leverage it, and be able to take decisions and actions
  • Ensure data consistency during the project

Profil uchádzača:

  • Some experience in Supply Chain project environment, with manufacturing / kitting activities
  • Master degree, ideally in Supply Chain / Industrial Engineering / Business control
  • APICS certification is more than welcome
  • Project management proven records and accountability to meet deadlines
  • Analytical skills with big volume of data
  • Ability to go from high-level “helicopter” view to detailed level analysis
  • Strong organizational skills
  • Autonomy, anticipation and proactivity
  • Excellent communication, presentation & writing skills (in English)
  • Team spirit. Ability to work and cooperate with remote people in a multicultural environment

TECHNICAL SKILLS:

  • Supply chain concept (S&OP, MRP, DRP …)
  • MS office tools with high expertise in Excel and Power Platforms
  • Information systems landscape knowledge
  • Project management methodology and tools (V model, Agile)
  • Continuous improvement background (Lean manufacturing / Lean office)
  • Business Intelligence concepts and tools (ex : MicroStrategy, Power BI)

Mzdové podmienky:

2 500 EUR/monthThe salary consists of the basic salary (listed above) plus an annual bonus (paid twice a year). The basic salary may increase depending on the seniority of the candidate.

Benefity:

  • A personalised induction plan and fixed contacts to get you off to a good start
  • A modern workplace
  • A range of training opportunities; we actively support your development
  • Employee assistance programme; so your mental wellbeing is taken care of
  • Teleworking opportunities; so you can work flexibly and productively
  • International working environment: Medline is a truly diverse organisation
  • LOCAL BENEFITS:

Finančné benefity

  • Ročný bonus vo výške 7% hrubého ročného platu, vyplácaný dvakrát ročne na základe KPI plnenia
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok na stravovanie v jedálni
  • Finančná odmena za zlepšovacie návrhy
  • Oslava pracovného výročia vo forme darčekových poukážok
  • Ocenenie zamestnancov v rôznych podobách

Nefinančné benefity

  • Medzinárodný kolektív
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť čerpania HO
  • Káva/pitný režim a ovocie k dispozícii zdarma
  • Firemné akcie (family day, vianočný večierok)
  • Multisport karta
  • Vitamínové a vianočné balíčky
  • Pracovné voľno nad rámec zákona
  • Podpora rozvoja a vzdelávania – interné a externé školenia
  • Program na podporu zamestnancov v oblasti duševnej a emocionálnej pohody (psychologické, právne a finančné poradenstvo)

Termín nástupu:

By agreement

Zaujala vás naša ponuka? V tom prípade nám pošlite svoju žiadosť o pracovnú pozíciu online! K žiadosti pripojte všetky požadované podklady, ktoré nám sprostredkujú presný obraz o vašom doterajšom profesionálnom živote.

Medline Assembly Slovakia s.r.o.
Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spúšťa do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Viac informácií
Viac informácií o Medline sa dozviete na www.medline.eu/sk alebo na stránke Medline Europe LinkedIn page.

Prihláste sa
Máte záujem? Pošlite nám svoju žiadosť.

ID: 4829646  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/month