PRIPOJTE SA K NÁM EŠTE DNES A ZAČNITE BUDOVAŤ SVOJU KARIÉRU V MEDLINE!

Spoločnosť Medline bola založená V roku 1910. Aktuálne s 28 000 zamestnancami po celom svete s obzvlášť silným zastúpením v Severnej Amerike a Európe, je poprednou svetovou zdravotníckou spoločnosťou. V dnešnej dobe Medline vyrába a distribuuje viac ako 350 000 zdravotníckych výrobkov podporujúcich celú škálu starostlivosti, vrátane nemocníc, chirurgických centier, domácej starostlivosti, výskumných laboratórií a lekárskych ordinácií. Ponúkame komplexný sortiment produktov od rukavíc, masiek, pracovných plášťov cez vybavenie operačných sál, až po produkty starostlivosti o pacienta.

Viac informácií nájdete na našej LinkedIn alebo www.medline.eu/sk

Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

Regulatory Specialist

Malobielická 284/8 | Partizánske 958 04, Slovensko

Náplň práce, zodpovednosti:

The role of Regulatory Specialist is supporting Medline International for the creation of Technical Files for Medical Devices and labeling of Medical Devices for the European market.

Activities & Responsibilities
• Creating of technical files of new product families
• Annual reviewing and updating of existing technical files and clinical reviews
• Approve labelling for Medline products
• Maintenance of supplier files
• Maintaining product regulatory data-base
• Regulatory watch activities

Are you our fit?
• University Degree in Pharmacy, Medicine, Science (Biology, Chemistry) or Engineering specialized in Regulatory Affairs
• Very good written and oral communication in English
• Positive attitude, results driven attitude
• Detail oriented

Profil uchádzača:

• University Degree in Sciences or Engineering specialized in Regulatory Affairs
• Good written and oral communication in English.
• Positive attitude, results oriented
• Good knowledge of continuous improvement tools – Greenbelt/5S

Mzdové podmienky:

1 400 EUR/monthThe salary consists of the basic salary (listed above) plus an annual bonus paid quarterly. The basic salary can increase, depending on the experience and knowledge of the candidate.

Termín nástupu:

By agreement

Zaujala vás naša ponuka? V tom prípade nám pošlite svoju žiadosť o pracovnú pozíciu online! K žiadosti pripojte všetky požadované podklady, ktoré nám sprostredkujú presný obraz o vašom doterajšom profesionálnom živote.

Medline Assembly Slovakia s.r.o.
Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spúšťa do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Viac informácií
Viac informácií o Medline sa dozviete na www.medline.eu/sk alebo na stránke Medline Europe LinkedIn page.

Prihláste sa
Máte záujem? Pošlite nám svoju žiadosť.

ID: 4581305  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/month