PRIPOJTE SA K NÁM EŠTE DNES A ZAČNITE BUDOVAŤ SVOJU KARIÉRU V MEDLINE!

Spoločnosť Medline bola založená V roku 1910. Aktuálne s 28 000 zamestnancami po celom svete s obzvlášť silným zastúpením v Severnej Amerike a Európe, je poprednou svetovou zdravotníckou spoločnosťou. V dnešnej dobe Medline vyrába a distribuuje viac ako 350 000 zdravotníckych výrobkov podporujúcich celú škálu starostlivosti, vrátane nemocníc, chirurgických centier, domácej starostlivosti, výskumných laboratórií a lekárskych ordinácií. Ponúkame komplexný sortiment produktov od rukavíc, masiek, pracovných plášťov cez vybavenie operačných sál, až po produkty starostlivosti o pacienta.

Viac informácií nájdete na našej LinkedIn alebo www.medline.eu/sk

Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

Network Security Analyst

Malobielická 284/8 | Partizánske 958 04, Slovensko

Náplň práce, zodpovednosti:

Network Security Analyst is responsible for assisting in the day-to-day operations of the Network Security Program including but not limited to: monitoring, detecting, analyzing, and determining remediation efforts for security risks, events, and incidents. Takes responsibility in the engineering field of Network Security such as project-based work, management and configuration of monitoring and Network Security tools.

This team member, who is part of the European Information Security Team and part of the global Network Security team, interacts heavily with teams throughout the department to make sure needs are understood and security practices followed.

Responsibilities:
  • Perform continuous monitoring of multiple network security technologies
  • Provide security incident handling support and investigation capabilities
  • Perform advanced administration of enterprise firewalls
  • Provide a process driven approach to triaging tickets, which ensures accuracy and consistency
  • Utilizing monitoring and ticketing tools
  • Interact with customers to ensure accurate requirements are gathered and best security practices are followed
  • Collaborate on general Medline IS projects, providing input and advice on security related best practices
  • Remediate and/or escalate identified security issues based on severity.
  • Parsing through event logs/files to analyze and determine the occurrence of security related issues
  • Participates in other security operations duties as requested, including an on call schedule.
  • Identify security vulnerabilities and issues, perform risk assessments, and evaluate remediation alternatives

Profil uchádzača:

  • Networking, Security, or similar certs preferred, but not required
  • A minimum of 2 year of security and/or networking experience
  • Strong troubleshooting and customer service skills
  • Basic technical knowledge of networking concepts and/or of security controls, and information security concepts (CIA, defense in depth, etc…)
  • Basic knowledge of troubleshooting, log analysis, event correlation, and data analysis
  • Familiarity with TCP/IP preferred
  • Experience with Microsoft Office for Data Analysis

Mzdové podmienky:

2 800 EUR/monthThe salary consists of the basic salary (listed above) plus an annual bonus paid quarterly. The basic salary can increase, depending on the experience and knowledge of the candidate.

Zaujala vás naša ponuka? V tom prípade nám pošlite svoju žiadosť o pracovnú pozíciu online! K žiadosti pripojte všetky požadované podklady, ktoré nám sprostredkujú presný obraz o vašom doterajšom profesionálnom živote.

Medline Assembly Slovakia s.r.o.
Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spúšťa do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Viac informácií
Viac informácií o Medline sa dozviete na www.medline.eu/sk alebo na stránke Medline Europe LinkedIn page.

Prihláste sa
Máte záujem? Pošlite nám svoju žiadosť.

ID: 4551922  Dátum zverejnenia: 4.4.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/month