PRIPOJTE SA K NÁM EŠTE DNES A ZAČNITE BUDOVAŤ SVOJU KARIÉRU V MEDLINE!

Spoločnosť Medline bola založená V roku 1910. Aktuálne s 28 000 zamestnancami po celom svete s obzvlášť silným zastúpením v Severnej Amerike a Európe, je poprednou svetovou zdravotníckou spoločnosťou. V dnešnej dobe Medline vyrába a distribuuje viac ako 350 000 zdravotníckych výrobkov podporujúcich celú škálu starostlivosti, vrátane nemocníc, chirurgických centier, domácej starostlivosti, výskumných laboratórií a lekárskych ordinácií. Ponúkame komplexný sortiment produktov od rukavíc, masiek, pracovných plášťov cez vybavenie operačných sál, až po produkty starostlivosti o pacienta.

Viac informácií nájdete na našej LinkedIn alebo www.medline.eu/sk

Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

EDI Analyst

Malobielická 284/8 | Partizánske 958 04, Slovensko

Náplň práce, zodpovednosti:

Medline is looking for an analyst with focus on EDI Integration. We are seeking a dynamic, hard-working professional with a solid education and a desire to work for a fast-paced, large corporate organization.

The challenging responsibilities of the position include:

  • Working with Medline’s Customers, Vendors and 3PL’s to enable data integration across the Order to Cash, Procure to Pay areas and 3PL process.
  • Provides technical expertise and support for Electronic Data Interchange (EDI) and other Business-to-Business communications.
  • Duties include testing, implementing and maintaining B2B transactions, developing and maintaining trading partner definitions including relevant translation objects utilizing B2B translation software tools.
  • Supports the user community and creates and maintains partner relationships with customers and vendors.
  • Escalates urgent problems requiring more in-depth knowledge to appropriate internal resources.
  • Work closely with application development teams on integration solutions for new projects and enhancements.
  • Team player and solution provider

Profil uchádzača:

Required skills:

  • 3-5 years of experience with focus on EDI integration tools; familiar with standard concepts, practices, and procedures within the field.
  • Experience working with the platforms like Seeburger (BIS) or IBM Sterling Gentran or Sterling Integrator (SI) with hands on mapping and configuration in detail.
  • Ability to act and learn on his/her own initiative and execute objectives with full responsibility without day-to-day supervision.
  • Should be well versed with common EDI EDIFACT transactions, mapping, end-to-end testing, practices, and procedures within the field.
  • Should have worked extensively on standards, mapping, integration methods, practices, and procedures within the field.
  • Must have good oral and written communication skills to effectively interact with integration partners and internal customers.

Desired Skills:

  • Experience in working with 3PL, Retail, Customers and Vendors is preferable.
  • Experience integrating EDI with ERP (QAD or SAP) and basic knowledge around ERP is a strong plus.
  • A “Get it done” attitude
  • Experience with answering and resolving key user support questions and requests
  • Superior Communication and Business-Technical Interaction skills
  • Fluent written and spoken English

Mzdové podmienky:

2 000 EUR/monthThe salary consists of the basic salary (listed above) plus an annual bonus paid quarterly. The basic salary can increase, depending on the experience and knowledge of the candidate.

Termín nástupu:

By agreement

Zaujala vás naša ponuka? V tom prípade nám pošlite svoju žiadosť o pracovnú pozíciu online! K žiadosti pripojte všetky požadované podklady, ktoré nám sprostredkujú presný obraz o vašom doterajšom profesionálnom živote.

Medline Assembly Slovakia s.r.o.
Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spúšťa do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Viac informácií
Viac informácií o Medline sa dozviete na www.medline.eu/sk alebo na stránke Medline Europe LinkedIn page.

Prihláste sa
Máte záujem? Pošlite nám svoju žiadosť.

ID: 4551351  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/month