PRIPOJTE SA K NÁM EŠTE DNES A ZAČNITE BUDOVAŤ SVOJU KARIÉRU V MEDLINE!

Spoločnosť Medline bola založená V roku 1910. Aktuálne s 28 000 zamestnancami po celom svete s obzvlášť silným zastúpením v Severnej Amerike a Európe, je poprednou svetovou zdravotníckou spoločnosťou. V dnešnej dobe Medline vyrába a distribuuje viac ako 350 000 zdravotníckych výrobkov podporujúcich celú škálu starostlivosti, vrátane nemocníc, chirurgických centier, domácej starostlivosti, výskumných laboratórií a lekárskych ordinácií. Ponúkame komplexný sortiment produktov od rukavíc, masiek, pracovných plášťov cez vybavenie operačných sál, až po produkty starostlivosti o pacienta.

Viac informácií nájdete na našej LinkedIn alebo www.medline.eu/sk

Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

Senior Developer Analyst-SharePoint, Europe

Malobielická 284/8 | Partizánske 958 04, Slovensko

Náplň práce, zodpovednosti:

The successful candidate will be someone who can analyze users’ needs and suggests the best practice for meeting those needs. We are looking for someone who is self-motivated and driven to perform

• Create out- of-the- box SharePoint sites and apps
• Carry out front end coding.
• Develop in Microsoft-Power platform.
• Migrate sites to sharepoint online.
• Carry out PowerShell scripting, troubleshooting, testing and debugging code application

Profil uchádzača:

• 5 years or more experience with developing in SharePoint 2016/Online
• Good understanding of SharePoint features, including taxonomy, search, display templates, master page and page layouts, library and list layout, forms, workflows, web parts, SP ribbon, term sets and permissions management
• Minimum 5 years’ of experience with workflows.
• Knowledge of SharePoint’s backend Central System Administration Environment.
• Minimum 3 years of experience with coding in JavaScript, CSS/HTML and power Fx
• Familiarity with XML, JSON, jQuery, SQL Server and Web Services.
• Familiarity with PowerShell scripting
• Experience in creating well-structured and easily maintainable code
• Able to manage multiple projects and complex problem solving skills
• Able to understand end users’ experience
• Fluent in English, both verbally and written
• SP Administration including patching(good-to-have skill)
• Nintex WF and forms (good-to-have skill)
• ShareGate(good-to-have skill)

Mzdové podmienky:

2 500 EUR/monthThe salary consists of the basic salary (listed above) plus an annual bonus. The basic salary will increase, depending on the experience and knowledge of the candidate.

Termín nástupu:

By agreement

Zaujala vás naša ponuka? V tom prípade nám pošlite svoju žiadosť o pracovnú pozíciu online! K žiadosti pripojte všetky požadované podklady, ktoré nám sprostredkujú presný obraz o vašom doterajšom profesionálnom živote.

Medline Assembly Slovakia s.r.o.
Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spúšťa do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Viac informácií
Viac informácií o Medline sa dozviete na www.medline.eu/sk alebo na stránke Medline Europe LinkedIn page.

Prihláste sa
Máte záujem? Pošlite nám svoju žiadosť.

ID: 4523805  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/month