PRIPOJTE SA K NÁM EŠTE DNES A ZAČNITE BUDOVAŤ SVOJU KARIÉRU V MEDLINE!

Spoločnosť Medline bola založená V roku 1910. Aktuálne s 28 000 zamestnancami po celom svete s obzvlášť silným zastúpením v Severnej Amerike a Európe, je poprednou svetovou zdravotníckou spoločnosťou. V dnešnej dobe Medline vyrába a distribuuje viac ako 350 000 zdravotníckych výrobkov podporujúcich celú škálu starostlivosti, vrátane nemocníc, chirurgických centier, domácej starostlivosti, výskumných laboratórií a lekárskych ordinácií. Ponúkame komplexný sortiment produktov od rukavíc, masiek, pracovných plášťov cez vybavenie operačných sál, až po produkty starostlivosti o pacienta.

Viac informácií nájdete na našej LinkedIn alebo www.medline.eu/sk

Hľadáme ľudí, ktorí chcú byť súčasťou nášho rozrastajúceho sa tímu a napredovať spolu s nami.

Quality Manager

Malobielická 284/8 | Partizánske 958 04, Slovensko

Náplň práce, zodpovednosti:

This role is limited to project length (minimum of 18moths duration is planned).

• Leading the Quality team of the plant
• Coordination of Incoming inspection and production batch release
• Coordinate with production manager, make together decision making, on 100% QC or production rework
• Daily interaction with Engineering to ensure good transfer to Production for new products and new equipment (qualification and validation of processes) and ensure regular monitoring as per defined rules
• Supervise daily products according to the defined plan and process audits. Actively participate, coordinate on plan improvement
• Define, coordinate and participate together with the group International Quality team needed corrective and preventive actions
• Maintain company quality documentation, such as quality guidelines, quality procedures, visual aids, reporting system according to the group International Quality system and ISO certification
• Participate, coordinate with the group International Quality team in continual improvement activities to enhance the quality system
• Participate with the group International Quality team in internal and external audits
• Preparation of quality reports
• Participate in workgroups (e.g. PFMEA, Control plan, Quality plan, etc.) to ensure the plant quality input

Profil uchádzača:

Profile:
• University degree in Sciences (biological, chemical, physical, pharmaceutical, etc.) or Engineering is a requirement
• At least 2 years experience in supervising Quality team in an international company
• Knowledge of the ISO 9001 and/or ISO 13485
• Fluent Slovak and advanced level in English required
• Organization skills
• Strong managerial and Leadership skills and experience

Please send your CV in English.

Mzdové podmienky:

From 2 400 EUR/monthFormula bonus on quarterly basis

Benefity:

transport allowance
season tickets for sports activities and others
extra paid leave over and above the law
a young, promising, developing society
the background of a stable multinational company in healthcare industry
work in single shift operation

Termín nástupu:

ASAP

Zaujala vás naša ponuka? V tom prípade nám pošlite svoju žiadosť o pracovnú pozíciu online! K žiadosti pripojte všetky požadované podklady, ktoré nám sprostredkujú presný obraz o vašom doterajšom profesionálnom živote.

Medline Assembly Slovakia s.r.o.
Medline Assembly Slovakia je výrobným závodom v divízii jednorázových chirurgických setov (SPT- Sterile Procedure Tray), založeným v roku 2015 v Bánovciach nad Bebravou. Vzhľadom na veľký úspech v Európe a neutíchajúci dopyt po chirurgických setoch, sa spoločnosť Medline rozhodla postaviť úplne nový, moderný výrobný závod v Partizánskom, ktorý sa spúšťa do prevádzky začiatkom roka 2022. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je výroba jednorázových chirurgických setov určených pre trh Európskej únie. Pripojte sa k nášmu skvelému tímu profesionálov a podieľajte sa spolu s nami na vysoko kvalitnej starostlivosti o pacientov v celej Európe.

Viac informácií
Viac informácií o Medline sa dozviete na www.medline.eu/sk alebo na stránke Medline Europe LinkedIn page.

Prihláste sa
Máte záujem? Pošlite nám svoju žiadosť.

ID: 4023885  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/month