Vedúci zmeny vo výrobe

Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizanska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovať rozličnú výrobu na oddelení podľa plánu stanoveného
oddelením plánovania
• Kontrolovať a riadiť priebeh výrobných operácii
• Predvídať a riadiť rôzne výrobné problémy na danej zmene
• Prispievať k vývoju nových výrobkov
• Viesť a koordinovať podriadených zamestnancov prideleného oddelenia tak,
aby sa dosahovali stanovené ciele spoločnosti
• Koordinovať výrobný proces a predvídať možné následky v nadväznosti na
nasledujúcu zmenu
• Riadiť kontrolu výkonnosti a disciplinárne opatrenia spolu s vedúcim výroby,
oddelením ľudských zdrojov a riaditeľom závodu
• Pravidelne informovať vedúceho výroby o priebehu výrobného procesu.
• Sledovať a hlásiť dohodnuté ukazovatele
• Oznamovať nedostatky prípadne vzniknuté problémy na pracovisku
nadriadenému a podporovať ho pri ich odstránení
• Zabezpečiť odborné školenia a rozvoj zamestnancov v rámci výrobných
procesov
• Spolupracovať s nadriadeným a iným oddelením pri koordinácii a
zabezpečení plynulého chodu výroby
• Zodpovednosť za dodržiavanie stanovených nariadení a procedúr spoločnosti

- príspevok na dopravu do zamestnania
- firemné akcie
- mesačný bonus
- ročná odmena za dochádzku
- permanentky na športové aktivity a iné
- extra platené voľno nad rámec zákona
- mladá, perspektívna, rozvíjajúca sa spoločnosť
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- tímová práca

Spoločnosť ďakuje všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Vyhradzuje si právo kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- Microsoft Office /Excel, Word, Powerpoint/, Outlook
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti, flexibilita, tímový hráč, schopnosť viesť a motivovať tím
-prax je podmienkou

Spoločnosť Medline je nadnárodná americká spoločnosť v súkromnom vlastníctve, ktorej hlavnou činnosťou je výroba a distribúcia zdravotníckych a chirurgických potrieb. Závod v Bánovciach nad Bebravou je druhý výrobný závod v Európe na výrobu jednorázových chirurgických balíčkov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medline Assembly Slovakia sro
Partizanska 73
95701 Banovce nad Bebravou

Kontakt

ID: 3262123   Dátum zverejnenia: 6.12.2017