Skladník - Vychystávač

Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
hneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný nástupný plat 500 EUR (navýšenie základného platu po 6 mesiacoch), variabilný mesačný bonus max. 150 EUR, príspevok na dopravu pre každého zamestnanca v závislosti od vzdialenosti, bonus pri jazdení na VZV

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu:
dlhodobý úväzok v dvojzmennej prevádzke bez rizikových faktorov

• príjem a dopĺňanie materiálu do skladu
• vychystávanie komponentov a materiálu pre príslušné zákazky
• expedícia
• skladová inventúra

možnosť kurzu VZV hradeného zamestnávateľom
zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
tímová práca
firemné akcie
platené voľno nad rámec zákona
permanentky na športové a relaxačné aktivity

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu gmb-mas@medline.com alebo poštou na adresu Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profil uchádzača:
zodpovednosť
presnosť
tímový hráč

Spoločnosť Medline je nadnárodná americká spoločnosť v súkromnom vlastníctve, ktorej hlavnou činnosťou je výroba a distribúcia zdravotníckych a chirurgických potrieb. Závod v Bánovciach nad Bebravou je druhý výrobný závod v Európe na výrobu jednorázových chirurgických balíčkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medline Assembly Slovakia sro
Partizanska 73
95701 Banovce nad Bebravou

Kontakt

ID: 3106670   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný nástupný plat 500 EUR (navýšenie základného platu po 6 mesiacoch), variabilný mesačný bonus max. 150 EUR, príspevok na dopravu pre každého zamestnanca v závislosti od vzdialenosti, bonus pri jazdení na VZV