Technik údržby

Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
to be defined

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za preventívnu a opravnú údržbu podľa potrieb prevádzky
- zabezpečenie údržby vzhľadom k poskytnutému údržbovému plánu a aktívne podieľanie
sa na jeho tvorbe a zlepšovaní
- inštalácie a údržba zariadení (vo výrobe, v sklade, v budove) v súlade so stanovenými
pravidlami
- okamžitá podpora závažnej poruchy / výpadku
- udržiavanie potrebnej úrovne zásob náhradných dielov
- hlásenie aktivít, ktoré je potrebné vykonať v objekte
- podieľať sa na neustálych zlepšovacích opatreniach
- koordinácia s lokálnymi dodávateľmi
- podpora riadenia príslušných projektov v rámci údržby (nové zariadenia a i.)

- príspevok na dopravu do zamestnania
- firemné akcie
- mesačný bonus- ročná odmena za dochádzku
- permanentky na športové aktivity a iné
- extra platené voľno nad rámec zákona
- mladá, perspektívna, rozvíjajúca sa spoločnosť
- zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- tímová práca

Spoločnosť ďakuje všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profil uchádzača:

- 1-2 ročné skúsenosti v oblasti údržby výhodou
- Odborná spôsobilosť na vykonávanie činností podľa
§ 21. vyhl. č. 718/2002 Z.z - samostatný elektrotechnik
-Multitasking / Flexibilita v rámci činností údržby
- Oprávnenie na riadenie vysokozdvižného vozíka
výhodou (vieme zabezpečiť)
- Ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke
- Anglický jazyk výhodou
- Základné PC zručnosti
- Organizačné schopnosti

Spoločnosť Medline je nadnárodná americká spoločnosť v súkromnom vlastníctve, ktorej hlavnou činnosťou je výroba a distribúcia zdravotníckych a chirurgických potrieb. Závod v Bánovciach nad Bebravou je druhý výrobný závod v Európe na výrobu jednorázových chirurgických balíčkov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medline Assembly Slovakia sro
Partizanska 73
95701 Banovce nad Bebravou

Kontakt

ID: 2135525   Dátum zverejnenia: 12.1.2018