Finančný analytik a kontrolór

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Košice
Úväzok: 50%
Zástup za MD/RD, na obdobie 2 rokov.

• Príprava a výkon pravidelného mesačného reportingu finančných výsledkov spoločnosti; analýza výsledkov spoločnosti v porovnaní na minulé obdobie, plán a posledný forecast.
• Kontrola, projekcia a reportovanie cash flow na mesačnej báze.
• Príprava plánu finančných výsledkov spoločnosti na nasledujúci finančný rok.
• Analýza nákladov za účelom správneho ocenenia interných výkonov.
• Jednoduchá konsolidácia 2 dcérskych spoločností.
• Projektový reporting a príprava finančných vstupov pre účtovanie kapitalizácie vlastnej práce.
• Komunikácia pri analýze výsledkov bežného roka, pri príprave plánu a aktualizácií forecastu s riaditeľmi a s projektovým manažérom.
• Príprava Cash Flow modelov pre investičné zámery spoločnosti.
• Ad hoc príprava prezentácií za oblasť finančných výsledkov spoločnosti.
• Ad hoc finančné analýzy za pridelenú oblasť.
• Iné úlohy podľa dohody s nadriadeným.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Celková mzda 1400 EUR mesačne (1260 EUR základná zložka + 140 EUR variabilná zložka). Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností a individuálnych zručností kandidáta.

Zaujímavá práca komplexného charakteru v dynamickom prostredí IT aplikačného segmentu zdravotníctva. Práca u nás ponúka výhody malej spoločnosti ako je možnosť vlastniť proces, jeho nástroje, štruktúru dát a priamu komunikáciu na biznis užívateľov. Zároveň, účasť vo veľkej private equity skupine zabezpečuje stabilitu a vysoko profesionálny štandard financií. Ponúkame home office po vzájomnej dohode, vhodné aj pre šikovné mamičky na RD.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu. Za prejavený záujem vopred ďakujeme. Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• 3 ročná prax v oblasti financií (účtovníctvo – kontroling)
• Skúsenosti alebo aspoň teoretické znalosti konsolidácie účtovnej závierky.
• Expertná znalosť MS Excel
• Aktívny a samostatný prístup k práci
• Prevzatie zodpovednosti za vyriešenie požiadavky
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení
• Profesionálna a aktívna komunikácia.

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných softvérových a hardvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo a poisťovníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006. Spolu s dodávkami riešení na kľúč poskytujeme našim partnerom konzultácie v oblasti IT technológií.

Poslaním spoločnosti je navrhovanie komplexných riešení a neustálym zlepšovaním našich produktov realizovať idey a plniť potreby našich zákazníkov.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sme hrdí na všetkých, ktorí už MDX tvoria, pretože presne takými sú. Sídlime v Bratislave aj v Košiciach, takže možnosť stať sa jej súčasťou majú ľudia z celého Slovenska. Napriek tomu, že nás delí vyše 400 km, stretávame sa pomerne často pri posedeniach po práci, firemných teambuildingoch, či športových aktivitách.

Takto odpovedali naši kolegovia na otázku, čo sa Ti páči na práci v mediworxe (mdx):

Na práci v MDX sa mi najviac páči super kolektív, pracovné prostredie a pocit, s ktorým chodím do práce. /Danka/

Páči sa mi pracovná atmosféra a to, že robíme na zaujímavých projektoch, na ktorých má človek možnosť sa naučiť vždy niečo nové. /Marek/

V MDX sa mi najviac páči skvelý kolektív ľudí, ktorý sme si tu vytvorili a to, že sa často
stretávame aj mimo práce, či už pri našich športových aktivitách alebo len tak na pivku. V práci si tiež vieme navzájom pomôcť, poradiť, a to veľmi oceňujem, lebo mnohí ma veľa naučili. No a keď má človek dobrých kolegov, tak je v práci dobrá atmosféra a potom sa tam aj celkom teší :) /Veronika/

Na práci v MDX sa mi najviac páči kolektív, pretože ak je dobrý kolektív i práca sa dá zniesť.
Veľmi si cením pomoc od seniorov, ktorí ma doposiaľ veľa naučili, za čo som im veľmi vďačný. Som rád, že MDX žije športom (futbal, floorbal, volejbal), pretože rád športujem. A samozrejme, páčia sa mi “výlety” do mesta... /Tomáš/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Bobíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3782204   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Celková mzda 1400 EUR mesačne (1260 EUR základná zložka + 140 EUR variabilná zložka). Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností a individuálnych zručností kandidáta.