JAVA developer

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Letná 27, Košice
Termín nástupu
asap
V závislosti od relevantných skúseností a seniority, pre juniornejších kandidátov minimálne 1700 EUR (1530 EUR základná zložka mzdy + 170 EUR variabilná zložka), pre seniorov podľa vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kodimeprezdravie.sk

Do nášho projektového tímu obsadzujeme šikovných JAVA developerov, ktorí majú chuť byť významnou súčasťou digitalizácie slovenského zdravotníctva a poisťovníctva. Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť PROSOFT spol. s r. o. Košice (Letná 27 = miesto výkonu práce). Ak patríte medzi programátorov s ambíciami vyvíjať systém, ktorý má predpoklady preraziť aj za hranicami Slovenska a pomôcť tisíckam pacientov i lekárov, potom vás radi privítame na palube.

Čo bude vašou úlohou v projekte?
-implementovať funkcionality alebo celé moduly aplikácií podľa popisov a zadaní v súlade s detailnou funkčnou špecifikáciou
-pripomienkovať detailnú funkčnú špecifikáciu z pohľadu použitých technológií a navrhovať rozhranie i interakcie medzi systémami, ale aj medzi systémom a používateľom
-priebežne dokumentovať vytváraný kód a dodržiavať interné pokyny, pravidlá a metodiky dostupné pre platformu
-vytvárať prehľadný programový kód podľa špecifikácie a štandardov, konzultovať postupy a zmeny s architektom alebo projektovým manažérom
-zúčastňovať sa pravidelných stretnutí projektového tímu a reportovať stav riešenia svojich úloh projektovému manažérovi
-na požiadanie projektového manažéra alebo analytika odhadovať prácnosť implementácie riešenia
-overovať výstupný kód, jeho konzistentnosť a prítomnosť chýb
-budete dbať na bezpečnosť zverených dát a realizovať iba schválené zmeny
-pripravovať programové patche pre odstránenie chýb v programovom kóde
-optimalizovať programový kód tak, aby jeho vykonávanie zbytočne nezaťažovalo systémové zdroje
-realizovať iné súvisiace úlohy podľa dohody s nadriadeným

Čo vám môžeme sľúbiť
-budete pracovať s TOP technológiami, ktoré využívajú aj svetoví giganti akými sú Google, Netflix či Redhat.
-budete spolupracovať s ľuďmi, ktorí sú špičkou vo svojej oblasti, veľa sa naučíte a veľa môžete naučiť ostatných
-získate možnosť spolupodieľať sa na projekte, ktorý budú využívať tisícky lekárov, sestier a pacientov nielen na Slovensku, ale v celej strednej Európe
-nebudete debugovať alebo refaktorovať starý systém, ale vyvíjať nový produkt s obrovským potenciálom
-budete pracovať v priateľskom tíme, v ktorom sa všetci navzájom počúvame a rešpektujeme

POŽADOVANÉ SKÚSENOSTI A ZNALOSTI
*Aké zručnosti od vás očakávame
*Všeobecné znalosti, ktoré sú potrebné pre výkon pozície

UML
S.O.L.I.D
Java, Git, Agile, CI/CD
Open Api Specification (swagger)
REST, SQL, SOAPui
anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý

*V akých technológiách by ste mali byť profík
*Vzhľadom na pokročilú funkcionalitu produktu je pre nás nevyhnutné, aby ste perfektne ovládali:

Java, spring boot, spring jpa, websockets
Maven, Nexus, Sonar
Microservices
PostgreSql
Docker
Junit
OIDC, OAuth2

*Aké znalosti sú vítané
*Vašou výhodou bude, ak ovládate aj tieto technológie:

Kubernetes
noSql, elastic search
Kafka, Kafka connect, Kafka Streaming API
Angular
LUA, kong api gateway
Keycloak
Linux
Nemocničné štandardy (HL7, DICOM)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3596139  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V závislosti od relevantných skúseností a seniority, pre juniornejších kandidátov minimálne 1700 EUR (1530 EUR základná zložka mzdy + 170 EUR variabilná zložka), pre seniorov podľa vzájomnej dohody)