Security Analyst/Security Specialist

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Celková mzda minimálne 1860 EUR (1440 EUR základná zložka + 420 EUR variabilná zložka).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Košice

Hlavné činnosti
• identifikácia bezpečnostných rizík (úroveň OS, aplikácií, hardwaru)
• monitoring denných bezpečnostných udalostí a incidentov, hrozieb a zraniteľností
• analýza bezpečnostných hrozieb a rizík na základe výstupov zo SIEM na úrovni OS, aplikácií, hardvérovej infraštruktúry, sieťovej infraštruktúry a sieťových prvkov, (Q Radar)
• zodpovednosť za detailnú analýzu zistení zo SIEM nástroja
• vykonáva činnosti zamerané na ochranu informačných systémov
• zodpovedný za definovanie postupu riešenia bezpečnostných incidentov,
• koordinuje činnosti zúčastnených strán a sám sa podieľa na riešení incidentov,
• koordinovanie postupov pri riešení bezpečnostných incidentov,
• analyzuje potenciálne a vzniknuté incidenty a identifikuje hlavnú príčinu vzniknutých problémov,
• pravidelná analýza a testovanie úrovne zabezpečenia systémov - vyhodnocovanie zraniteľnosti, hrozieb a rizík, bezpečnostné audity, testovanie možnosti prienikov (prípadne ich koordinácia)
• testovanie bezpečnostných SW/HW nástrojov
• správa bezpečnostných nástrojov/postupov
• vyhodnocovanie zraniteľnosti, hrozieb a rizík,
• testovanie možností prienikov,
• tvorba bezpečnostných auditov a interpretácia ich výsledkov,
• podpora pri tvorbe bezpečnostnej politiky a jej dokumentácie,
• reporting v oblasti bezpečnosti,
• eskalačný manažment,
Ďalšie činnosti
• spolupráca so správcami/administrátormi ostatných systémov
• kontrola dodržiavania bezpečnostných pravidiel, postupov a procedúr
• školenie v otázkach bezpečnosti (iba interne)

Výhodou je, ak má kandidát tieto skúsenosti:
- návrhy riešení a odporúčaní pre: firewall, antivírus, DLP, IDS/IPS
- proxy
- hardening Windows/Linux
- endpoint security
- vulnerability manažment
- mobile device manažment
- skúsenosť s bezpečnosťou cloudových riešení
- znalosť kontajnerizácie

PONÚKAME VIAC
Niektoré benefity sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť.
ŽIVOT MIMO PRÁCE
Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma.
PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA
Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia.
NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ
Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl.
No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max
a polikliník ProCare.
BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA
mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona,
ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte
nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky,
či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane
súčasťou mediworxu :)

Ak to bude v našich silách, pokúsime sa odpísať všetkým uchádzačom. V prípade, že Vám neodpíšeme, je veľmi pravdepodobné, že ste u nás neprešli prvým kolom - odhad vhodnosti kandidáta na osobné stretnutie na základe životopisu (pracovné skúsenosti a celkové znalosti).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• Aktívny a inovatívny prístup k práci;
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení;
• Vlastná aktivita pri modifikácii požiadaviek a komunikácii so zákazníkom;
• Komunikatívnosť, prozákaznícka orientácia, plné nasadenie, flexibilita, tímová spolupráca
• Profesionálne vystupovanie pri komunikácii.
+ relevantné skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky je MUST

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2895908  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Celková mzda minimálne 1860 EUR (1440 EUR základná zložka + 420 EUR variabilná zložka).