Produktový špecialista pre medicínske zariadenia

MEDITRADE spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o kompletný sortiment produktov pridelenej oblasti (Stredné Slovensko)
- aktívna účasť na vytváraní plánu, obchodných, vzdelávacích a marketingových aktivitách v oblasti rádiológie
- kontaktovanie odberateľov podľa rozdelenia za účelom prezentácie produktov, príjmu objednávok, aktualizovania cenníkov, zisťovania spokojnosti a potrieb odberateľov s poskytovanými službami
- vyhľadávanie nových odberateľov a nových možností uplatnenia na trhu
- aktívna účasť na marketingových aktivitách a prezentáciách v danom teritóriu, účasť na kongresoch, výstavách a lokálnych podujatiach
- rozširovanie okruhu odborných vedomostí o výrobkoch a odvetviach zdravotníctva
- vypracovanie analýz a prehľadov vo forme tabuliek, grafov, prezentácií a pod.
- participovanie pri verejnom obstarávaní a vypĺňanie technických údajov vo verejných súťažiach

- zaujímavá a dynamická práca
- možnosť odborného rozvoja a vzdelávania
- kurz anglického jazyka
- služobné auto, mobil, notebook, dôchodkové pripoistenie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilná práca v dobrom kolektíve

"Uchádzač týmto dáva súhlas spoločnosti MEDITRADE spol s r. o. k spracovaniu svojich osobných údajov uvedených v:
- žiadosti o prijatie do zamestnania,
- profesijnom životopise,
- osobnom dotazníku,
- osobných údajov získaných počas pohovorov,
- databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácii v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, a to za účelom:
- obsadenia pracovnej pozície uvedenej v žiadosti o zamestnanie
- vykonania interných kontrol v súlade s internými predpismi
Súhlas uchádzač poskytuje na 1 rok. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účeloch spracovávania, najneskôr však po 1 roka budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti MEDITRADE spol s r. o.
Zároveň berie na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona o ochrane osobných údajov."
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke vzdelanie, Biomedicínske inžinierstvo, Prírodné vedy - podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technická zručnosť
- prax s predajom ŠZM - výhodou
- pozitívne myslenie, empatický, flexibilný, kreatívny
- práca v tíme
- proaktívny prístup, schopnosť prinášať nové nápady
- odolnosť voči stresu
- MS Office

- aktívna komunikácia v anglickom jazyku na odbornej úrovni

MEDITRADE spol. s r. o. bola založená v roku 1991. Zaoberá sa veľkodistribúciou zdravotníckych výrobkov, odborným poradenstvom v oblasti ich aplikácie a výrazne prispieva k rozvoju nefarmakologickej liečby srdcovo-cievnych ochorení na Slovensku.
Spoločnosť, je lídrom v oblasti distribúcie a poradenstva zdravotníckych pomôcok pre nefarmakologickú liečbu srdcovo-cievnych ochorení.
Spolupracuje so zdravotníckymi zariadeniami na území celého Slovenska a pôsobí aj v Českej republike, na Ukrajine a v Poľsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Hudáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4813317  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac