Produktový špecialista pre oftalmológiu a očnú chirurgiu

MEDITRADE spol. s r. o.

Miesto práce
Levočská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o kompletný sortiment produktov pridelenej oblasti s dohľadom nad celým územím SR, obsluha medicínskych prístrojov v oblasti oftalmológie
- aktívna účasť na vytváraní plánu, obchodných, vzdelávacích a marketingových aktivitách v oblasti oftalmológie
- kontaktovanie odberateľov podľa rozdelenia za účelom prezentácie produktov, príjmu objednávok, aktualizovania cenníkov, zisťovania spokojnosti a potrieb odberateľov s poskytovanými službami
- vyhľadávanie nových odberateľov a nových možností uplatnenia na trhu
- aktívna účasť na marketingových aktivitách a prezentáciách v danom teritóriu, účasť na kongresoch, výstavách a lokálnych podujatiach
- rozširovanie okruhu odborných vedomostí o výrobkoch a odvetviach zdravotníctva
- vypracovanie analýz a prehľadov vo forme tabuliek, grafov, prezentácií a pod.
- participovanie pri verejnom obstarávaní a vypĺňanie technických údajov vo verejných súťažiach

- zaujímavá a dynamická práca
- možnosť odborného rozvoja a vzdelávania
- jazykové kurzy
- služobné auto, mobil, notebook, dôchodkové pripoistenie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilná práca v dobrom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína, Biomedicínske inžinierstvo, Prírodné vedy - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

- ideálne prax v obore
- pozitívne myslenie, empatický, flexibilný, kreatívny
- proaktívny prístup, schopnosť prinášať nové nápady
- práca v tíme
- odolnosť voči stresu
- MS Office

MEDITRADE spol. s r. o. bola založená v roku 1991. Zaoberá sa veľkodistribúciou zdravotníckych výrobkov, odborným poradenstvom v oblasti ich aplikácie a výrazne prispieva k rozvoju nefarmakologickej liečby srdcovo-cievnych ochorení na Slovensku.
Spoločnosť, je lídrom v oblasti distribúcie a poradenstva zdravotníckych pomôcok pre nefarmakologickú liečbu srdcovo-cievnych ochorení.
Spolupracuje so zdravotníckymi zariadeniami na území celého Slovenska a pôsobí aj v Českej republike, na Ukrajine a v Poľsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3284158  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou