Všeobecná sestra – ARO/JIP lôžkové oddělenie

MEDITERRA s.r.o.

Miesto práce
U Malvazinky, Praha 5, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
1 500 - 3 500 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od dosiahnutej praxe a vzdelania, osobné ohodnotenie, príplatky za riziko, nepretržitú prevádzku , príplatky za víkendy, nočné a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obdornú spôsobilosť podľa zákona č. 96/2004 Sb.
- prax na obdobnom lôžkovom oddelení ARO/JIP podmienkou
- spoľahlivosť a pracovitosť
- pozitívny a ústretový prístup ku klientom

- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- základnú mzdu podľa štátnych tabuliek, osobné ohodnotie + príplatky
- náborový príspevok až 70 000,- Kč pre sestry so specializáciou, pri zjednanom
minimálnom úväzku 0,5
- pracovná doba (7.00-19.00-7.00hod), pri plánovaní smien prihliadame k individuálním
potrebám naších zamestnancov, príplatok za smeny
- dve nadštandardne vybavené oddelenia (23 + 14 lôžok) s moderným zdravotníckym
vybavením a kvalitnou ošetrovateľskou starostlivosťou, pracovisko má svojho školiteľa,
veducí skupín
- pracovisko s trvalou prítomnosťou lekára a NLZP
- priateľské prostredie malého zdratovníckeho zariadenia
- 5 týždňov dovolenky
- možnosť parkovania na vlastním parkovisku zadarmo
- dotované stravovanie priamo v areáli kliniky (výber z niekoľkých jedál)
- príspevky na vzdelávanie špecializované a kvalifikačné štúdium s plnou podporou
zamestnavatela
- darčeky a stretnutia s vedením spoločnosti pri životnom jubileu
- benefitný program 6 000,- Kč/rok (výber Cafeteria, karta Multisport, penzijné
pripoistenie)
- možnosť cenovo zvýhodněného ubytovania
- služby kliniky (wellness, fitness a zdravotnú strarostlivosť ) pre Vás so zľavou až 90% a
pre Vašu rodinu zľava 25-60% z ceníkovej ceny
- výučba anglického jazyka
- lokalitu v širšom centre Prahy s výbornou dopravnou dostupnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Všeobecná sestra ARO/JIP

Prestížna klinika s unikátnou koncepciou akútnej i následnej starostlivosti.
Vyhlásená ortopedická operativa, fyzioterapie, rehabilitácie a široký komplement, ktorý spíjemňuje našim pacientom pobyt.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4526978  Dátum zverejnenia: 10.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac