Reagujte bez životopisu

Verejný zdravotník pracovnej zdravotnej služby

MEDISON, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacInformácie o mzdových postupoch, odmenách a iných benefitoch na osobnom pohovore. Tarifa platu, osobné ohodnotenie a odmeny závisia od doby odbornej praxe a rýchlosti zapracovania na pracovnej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie zdravotného dohľadu na pracoviskách:
audit stavu pracovísk a príslušnej dokumentácie v súvislosti so zabezpečením povinností zamestnávateľa v oblasti pracovnej zdravotnej služby podľa č. 355/2007 Z.z. o podpore a rozvoji verejného zdravia a súvisiacich predpisov, hodnotenie zdravotných rizík pri práci (kategorizácia prác z hľadiska zdravotných rizík pri práci), konzultačné a poradenské služby pre klientov. na pracoviskách v Košickom a Prešovskom kraji.
Možnosť práce na pracovisku v Košiciach, alebo Spišskej Novej Vsi.

Pružná pracovná doba, 37,5 hod. pracovný týždeň, platový postup po zapracovaní, možný home office.

Záujemca doloží k životopisu doklad o dosiahnutom vzdelaní v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo, hygiena práce, pracovné lekárstvo, BOZP

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v odbore verejného zdravotníctva, hygieny práce výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilnosť, aktívny vodič

Pracovná zdravotná služba poskytujúca odborné poradenské služby pre zamestnávateľa a zamestnancov v oblasti pracovného lekárstva a hygieny práce a verejného zdravotníctva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1023469  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac