Zdravotná sestra na klinike estetickej medicíny

MEDISKIN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: priemerná mesačná mzda od 1200€- 1700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- práca s najmodernejšími prístrojmi na trhu
- asistencia lekárom pri zákrokoch
- príprava a sterilizácia inštrumentov
- samostatne vykonávanie ošetrení tváre a tela
- kontakt s klientom/ konzultácie

tvárové a telové ošetrenia, intenzívne vzdelávanie, DDP, voľné víkendy a sviatky, zamestnanecká súťaž

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra / Zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pro-klientský prístup, komunikatívnosť, diskrétnosť, flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť , samostatnosť, chuť vzdelávať sa, príjemné vystupovanie

Sme tu ako jedno z prvých centier estetickej a laserovej medicíny už od roku 2004. Ako renomovaná klinika prinášame len to najlepšie z najnovšieho vo svete estetickej medicíny a neustále rozširujeme portfólio našich služieb. Vždy volíme originálne verzie prípravkov aj ošetrení a používame tie najmodernejšie technológie. Ručíme za najvyššiu kvalitu služieb a neustále sa vzdelávame. Neexperimentujeme a rešpektujeme len overené postupy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4339066  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac