Recepčná

MEDISKIN s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celkový chod recepcie. Poskytovanie komplexných informácií klientom. Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii klientov. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom recepcie. Práca s finančnou hotovosťou, zodpovednosť za prijaté platby, kompletná denná uzávierka. Zabezpečenie čistoty prevádzky.

tvárové a telové ošetrenia, MULTISPORT karta, DDP, voľné víkendy a sviatky, zamestnanecká súťaž, vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, Komunikatívnosť, Flexibilita, ochota pracovať v dynamickom prostredí. Rýchle naberanie nových vedomostí a zručností.

Sme tu ako jedno z prvých centier estetickej a laserovej medicíny už od roku 2004. Ako renomovaná klinika prinášame len to najlepšie z najnovšieho vo svete estetickej medicíny a neustále rozširujeme portfólio našich služieb. Vždy volíme originálne verzie prípravkov aj ošetrení a používame tie najmodernejšie technológie. Ručíme za najvyššiu kvalitu služieb a neustále sa vzdelávame. Neexperimentujeme a rešpektujeme len overené postupy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3461128  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac