Laborant v centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare, Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacod 1200 Eur (brutto) / dohodou. Možnosť individuálneho ohodnotenia relevantných skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste boli v tíme špičkových odborníkov, ktorí párom plnia sny o dieťatku?

Centrum pre asistovanú reprodukciu GYNCARE hľadá trpezlivého a zodpovedného kolegu s ľudským prístupom, ktorý má záujem pracovať v oblasti asistovanej reprodukcie.

Ak ste absolvent s chuťou učiť sa, ale aj odborník so skúsenosťami, neváhajte a zašlite nám svoj životopis.

Vašou prácou bude:

  • manipulácia s ľudskými gamétami - reprodukčnými bunkami podľa doporučených postupov laboratória
  • obsluha laboratórnych prístrojov vrátane ich údržby,
  • podieľanie sa na administratívnej činnosti laboratória,
  • ďalšie úkony spojené s prácou v laboratóriu podľa požiadaviek nadriadeného.

    Nad rámec systému zamestnaneckých výhod a benefitov Medirex Group Vám ponúkame to, na čo sme najviac v Gyncare hrdí:

    • príležitosť učiť sa od špičkových odborníkov,
    • byť súčasťou ambiciózneho tímu, ktorý ašpiruje byť najlepším na trhu,
    • pracovať v kolektíve s najúspešnejšou dámou s prestížnym ocenením Slovenka roka v kategórií zdravotníctvo v roku 2018,
    • príležitosť sprevádzať páry na ceste k vytúženému dieťatku s 90% úspešnosťou,
    • stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
    • príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
    • možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu,
    • korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
    • systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
    • príspevok zamestnávateľa na DDS,
    • podpora ďalšieho vzdelávania,
    • príjemné pracovné prostredie.

    Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    zdravotnícky laborant, laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve; genetika, biológia, molekulová biológia, veterinárne lekárstvo

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti

    Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
    Microsoft Excel - Mierne pokročilý
    Microsoft Word - Mierne pokročilý
    Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • otvorená myseľ, tímovosť, časová flexibilita,
    • pokročilé znalosti biológie,
    • manuálna zručnosť,
    • schopnosť pracovať v tíme,
    • chuť a ochota odborne a profesionálne rásť,
    • spoľahlivosť a dôslednosť,
    • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou.

    Sme MEDIREX GROUP – skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
    Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silných stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi – Laboratóriá Limbach v Heidelbergu – si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.

    INFORMÁCIA O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV:
    V súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“) Vás spoločnosť Medirex Servis, s.r.o., so sídlom Holubyho 35, 902 01 Pezinok, IČO: 35 943 076, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č: 36638/B („Spoločnosť“) ako sprostredkovateľ pre budúceho zamestnávateľa v rámci skupiny MEDIREX GROUP, ktorý je v postavení prevádzkovateľa („Zamestnávateľ“),
    týmto ako dotknutú osobu informuje, že spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu poskytnutom vo Vami zaslanom životopise („Osobné údaje“) prostredníctvom webového portálu www.profesia.sk prevádzkovaného spoločnosťou Profesia, spol. s r.o., IČO: 35 800 861, ktorá je v postavení ďalšieho sprostredkovateľa, za účelom uzatvorenia predmetného pracovnoprávneho vzťahu uvedeného v tejto ponuke, a to na základe potreby opatrení pred jeho uzatvorením v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia. Ďalšie informácie o spracúvaní Osobných údajov sú dostupné na http://www.laboratornadiagnostika.sk/ochrana-osobnych-udajov.pdf.

    Ak súhlasíte, aby Vaše Osobné údaje boli spracúvané aj pre prípad iného voľného pracovného miesta, uveďte prosím priamo vo Vašom životopise, motivačnom liste alebo emaile zaslanom Spoločnosti nasledovný súhlas:
    „Ako dotknutá osoba podľa Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov súhlasím, aby (i) spoločnosť Medirex Servis, s.r.o., IČO: 35 943 076, ako sprostredkovateľ pre spoločnosti v rámci skupiny MEDIREX GROUP ako pre potenciálnych zamestnávateľov (prevádzkovateľov), a (ii) samotný predmetný zamestnávateľ spracúvali moje osobné údaje v rozsahu, v ktorom sú uvedené v mnou zaslanom životopise prostredníctvom webového portálu www.profesia.sk prevádzkovaného spoločnosťou
    Profesia, spol. s r.o., IČO: 35 800 861, ktorá je v postavení ďalšieho sprostredkovateľa, za účelom vytvorenia evidencie uchádzačov o zamestnanie pre prípad potreby obsadenia akéhokoľvek voľného pracovného miesta zodpovedajúceho mojej kvalifikácii v rámci skupiny MEDIREX GROUP, a to na obdobie 10 rokov od udelenia tohto súhlasu.“

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: PhDr. Jana Šalamunová
    E-mail: poslať životopis