Právnik - senior

Miesto práce
Galvaniho 17, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1.900,- EUR. Uvedená mzda sa vzťahuje na kandidát zodpovedajúceho stanoveným seniorným kritériám. Ak bude prijatý kandidát, ktorý spĺňa kritériá iba čiastočne, bude prijatý na nižšiu pozíciu a za nižšiu mzdu. A naopak, mzda môže byť aj vyššia, úmerne k

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stále rastúceho právneho teamu našej spoločnosti hľadáme skúseného kolegu, ktorý nás posilní v nasledovných oblastiach:

• poskytovanie právneho poradenstva v rôznych oblastiach práva pod vedením vedúceho právnika, a to najmä v oblasti obchodného, procesného a pracovného práva a práva nehnuteľností
• príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov a aktívna účasť na rokovaniach s obchodnými partnermi a protistranami
• príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
• zastupovanie spoločnosti v súdnych a správnych konaniach a príprava rôznych súdnych a správnych podaní

• týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• dynamická náplň práce, neustále nové a odborne náročné projekty, kreatívna práca (medicínske právo, resp. agenda pre medicínsku časť spoločnosti je iba malá časť tematickej škály práce, ktorá je rôznorodá)
• možnosťou získania praktických skúseností v rôznych oblastiach práva, vrátane sporovej agendy
• finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
• rozvoj zamestnancov – pravidelné hodnotenia, školenia, možnosť osobného aj profesionálneho rastu
• zdravotný program a ďalšie zamestnanecké benefity

Svoje odborné štruktúrované životopisy nám zasielajte v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• právna prax minimálne 4 roky je podmienkou,
• prax v nadnárodnej spoločnosti alebo advokátskej kancelárii poskytujúcej poradenstvo v oblasti sporovej agendy a pracovného práva je výhodou,
• schopnosť odborne komunikovať v anglickom jazyku
• dobrá orientácia v pracovnom a procesnom práve a vôľa ďalej sa vzdelávať v týchto oblastiach
• zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, zmysel pre time-management, samostatnosť,
• proaktívny prístup, ochota pracovať na sebe a vysoké pracovné nasadenie,
• analytické a strategické myslenie, výborné komunikačné zručnosti a zmysel pre tímovú prácu.

Sme MEDIREX GROUP - skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silným stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi - Laboratóriá Limbach v Heidelbergu - si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medirex Servis, s.r.o.,
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
ID: 3391493   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1.900,- EUR. Uvedená mzda sa vzťahuje na kandidát zodpovedajúceho stanoveným seniorným kritériám. Ak bude prijatý kandidát, ktorý spĺňa kritériá iba čiastočne, bude prijatý na nižšiu pozíciu a za nižšiu mzdu. A naopak, mzda môže byť aj vyššia, úmerne k