Operátor zákazníckeho centra

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Ružinov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850EUR + kvartálne odmeny. Mzda môže byť aj vyššia - podľa seniority a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie klientskeho servisu Klientom laboratórií Medirex GROUP:

• poskytovanie informácií o stave vyšetrovanej vzorky biologického materiálu
• poskytovanie komplexných informácií o výsledkoch laboratórnych vyšetrení zákazníkom laboratórií,
• zadávanie dodatočne indikovaných vyšetrení do laboratórneho systému na základe telefonickej žiadosti indikujúceho lekára
• poradenský servis k základnej palete vyšetrení
• doposielanie výsledkov laboratórnych vyšetrení
• kontrola a oprava správnosti údajov v laboratórnom informačnom systéme
• spolupráca s ďalšími oddeleniami našej spoločnosti

Vybavovanie požiadaviek klientov spoločnosti:
• riešenie námietok a sťažností zákazníkov
• realizácia telefonických prieskumov

Práca s LIS a DB klientov:
• vyhľadávanie údajov o pacientoch a výsledkoch vyšetrení v LIS,
• zapisovanie údajov do DB klientov,

Aktívne telefonovanie
• vyhľadávanie klientov z databázy a oslovovanie s ponukou vyšetrení
• recalling účasti na odborných podujatiach, oprava údajov o klientoch

• týždeň dovolenky navyše oproti Zák. práce
• príspevok na stravu nad rámec zákona
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
• stabilné postavenie spoločnosti v prostredí zdravotníckeho sektora,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke, alebo prax v sektore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aktívna znalosť anglického jazyka je výhodou. Veľmi vítané je aj vzdelanie v niektorom z odborov: zdravotnícky asistent, zdravotná sestra, zdravotnícky laborant, farmaceutický laborant, zdravotnícke pomôcky alebo príbuzných odborov.

• pozícia si vyžaduje chuť učiť sa nové veci, záujem o odbor laboratórnej medicíny,
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
• dobré komunikačné schopnosti, kultivovaný slovný prejav,
• asertivita, zvládanie konfliktov telefonicky, ako aj náročných komunikačných situácií,
• prax v oblasti komunikácie s klientom VÝHODOU
• zameranie na potreby klientov
• zodpovednosť
• schopnosť pracovať v tíme

Sme MEDIREX GROUP – skupina spoločností, ktorá vytrvalo a dlhodobo rozvíja oblasť zdravotníctva. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov. Vďaka našej jedinečnej odbornosti a širokému pôsobeniu v oblasti zdravotnej starostlivosti sme sa stali významným partnerom zdravotných poisťovní. Pomáhame lekárom v starostlivosti o zdravie ich pacientov, sami poskytujeme zdravotnú starostlivosť a svojimi aktivitami podporujeme aj vzdelávanie v zdravotníctve.
Naša firemná kultúra je založená na dôveryhodnom partnerstve. Tímová práca a entuziazmus patria k našim silných stránkam. Vďaka nášmu strategickému partnerovi – Laboratóriá Limbach v Heidelbergu – si udržujeme vedúce postavenie na trhu, ako aj rozvíjame svoju odbornosť medzi krajinami na európskej úrovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medirex Servis, s.r.o.,
Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Poisel
E-mail: poslať životopis
ID: 3367823   Dátum zverejnenia: 26.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850EUR + kvartálne odmeny. Mzda môže byť aj vyššia - podľa seniority a skúseností.